Playstation 3

  • Креатор на темата A__
  • Време на започнување

Vargo _online

プレイステーション3
Член од
1 мај 2010
Мислења
490
Поени од реакции
59
:vozbud:AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA конечно:vozbud:
Ќе се преиграм денес ! После нема да можам 2 недели ...

--- надополнето ---

Ама чекајте, кај нас уште не е вратен ? Неможам пак да се конектирам ...

--- надополнето ---

Нека ми одговори некој ме фаќаат кризи !!!! хаха Веќе повеќето од пријателите на ПСН играат БО :)
Трпение спасеие чедо мое....:pop::pop::pop::pop::pop::pop::pop::pop::pop::pop::pop:
 

TheTimi

Veni Vidi Vici
Член од
11 јануари 2010
Мислења
768
Поени од реакции
37
Трпение спасеие чедо мое....:pop::pop::pop::pop::pop::pop::pop::pop::pop::pop::pop:
Aбе ќе издржам уште некој саат на BFBC 2 vietnam али не е тоа тоа. Само да ти кажам дека БО ти е само 38евра на завви. Нели планираше да ја купуваш, а и Џокер ќе ја зима при крајов на месецов така да ...
 

Amacord

high and might богаташ
Член од
24 август 2009
Мислења
474
Поени од реакции
15
Aбе ќе издржам уште некој саат на BFBC 2 vietnam али не е тоа тоа. Само да ти кажам дека БО ти е само 38евра на завви. Нели планираше да ја купуваш, а и Џокер ќе ја зима при крајов на месецов така да ...
Не бе БО ја нарачувам утре =) Брат ми сака ГТ5 да ја земам од кога ке заврши со школо за да не падне година сеа пошо на ГТ5 ке се остави =) Така да следниот пон ке биде БО екшн :salut:
П.С. Варго си ме насмеал со претпоследниот пост :pos2:
 
Член од
24 март 2011
Мислења
23
Поени од реакции
0
I ja sea probav da se konektiram ama nejke.Inaku go staviv noviot apdejt,pa izgleda ke treba da pocekame uste malku za da igrame.A ako ja ima nekoj Battlefield Bad Company 2 neka kaze kako e multiplayer,bidejki ja zemav pred dve nedeli i uste ne sum ja probal:helou:
 

Amacord

high and might богаташ
Член од
24 август 2009
Мислења
474
Поени од реакции
15
Скоро цела USA е уклучена така да ние сме на ред =) Викаат дека после 6 попладне ке биде уклучена Европа. Како и да е имајте трпение до утре се ке биде во ред. ( се до следниот хак ofc :smir: )
 

TheTimi

Veni Vidi Vici
Член од
11 јануари 2010
Мислења
768
Поени од реакции
37
Скоро цела USA е уклучена така да ние сме на ред =) Викаат дека после 6 попладне ке биде уклучена Европа. Како и да е имајте трпение до утре се ке биде во ред. ( се до следниот хак ofc :smir: )
Aхх, значи сепак нема уште 2 недели да играм :toe:
Трил супер ти е бед компани 2, ако тоа сакаше да слушнеш :)
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
Battlefield Bad Company 2 neka kaze kako e multiplayer,bidejki ja zemav pred dve nedeli i uste ne sum ja probal:helou:
Наградно прашање - Зошто не си ја пробал? Точниот одговор добива зелнеко :pos2:

Него назад на темата, читам сони доста се помачиле да стават нова заштита, така да не би требало веќе да имаат проблеми. Ајде среќно пуцајне нека ви биде.
 

Amacord

high and might богаташ
Член од
24 август 2009
Мислења
474
Поени од реакции
15
Aхх, значи сепак нема уште 2 недели да играм :toe:
Трил супер ти е бед компани 2, ако тоа сакаше да слушнеш :)
Заш нема 2 недели да гејмаш ?
 

TheTimi

Veni Vidi Vici
Член од
11 јануари 2010
Мислења
768
Поени од реакции
37
Заш нема 2 недели да гејмаш ?
Па "гејмам" само кога сум кај татко ми (за викенди). Следниот викенд не идам кај него дека сум на извидници натпревар.
 

Amacord

high and might богаташ
Член од
24 август 2009
Мислења
474
Поени од реакции
15
Па "гејмам" само кога сум кај татко ми (за викенди). Следниот викенд не идам кај него дека сум на извидници натпревар.
Ок тогаш :) Ке се најдеме на некоја партија неделиве =)
 

Amacord

high and might богаташ
Член од
24 август 2009
Мислења
474
Поени од реакции
15
Тоест видов дека може било какви блутут слушалки ! =) Значи и тоа е завршено :drk:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom