Playboy - Македонија: Кои девојки би сакале да ги видите во следниот број?

Член од
22 ноември 2010
Мислења
384
Поени од реакции
11
:vozbud::vozbud:
ali ko ovaja mijicka a ne ko karolinka :pos2:

ivanna od exclusive

tatjana ex grujoska :drk: kolku i da kenjka na veste top4e je :kesa:

daniela temelkovska - dobar milf

more more ne mi tekinja ova drogive me ubijaaa :tapp:
 
Член од
8 ноември 2009
Мислења
263
Поени од реакции
146
Код:
[QUOTE]http://hotfile.com/dl/87723349/57d9bbb/Playboy_Macedonia_2010-12.pdf.html[/QUOTE]
AЈде не плачете повеќе за PDF.........навали народе на бесплано пдф издание на македонски плејбој
 
Член од
9 мај 2005
Мислења
100
Поени од реакции
13
Максимално сум разочаран од изданието. Дури и бесплатно, жалам што го симнав. Празен и без содржина. Да не зборуваме за очајниот отисок на печатеното издание, среќа шо постои дигиталното издание па може да се види in all it's glory. Сепак, весникот е прескап за она што го нуди. 1E e списание за пример (како содржински така и според квалитетот на печатењето).
 

koskar

Џон Клиз
Член од
27 август 2005
Мислења
566
Поени од реакции
359
Максимално сум разочаран од изданието. Дури и бесплатно, жалам што го симнав. Празен и без содржина. Да не зборуваме за очајниот отисок на печатеното издание, среќа шо постои дигиталното издание па може да се види in all it's glory. Сепак, весникот е прескап за она што го нуди. 1E e списание за пример (како содржински така и според квалитетот на печатењето).
@corpz,
комплетно се сложувам, (не знам за 1Е - не читам), стварно е срамота целото издание, и за жал, не станува подобро.
најсмешно ми тоа што Каролина ја „бројат“ како прва Македонка што се сликала за плејбој... цепки!
во приниц се во право: викаат прва се сликала, а не се соблекла... сепак - цепки!!!!
а, и миа - онака. мислам, топлес ваау!
весна петрушевска ги покажа цицките на претстава, синоличка трпкова во дом за бесење и еден куп други... мувинг он...
дајте да видиме дуплерица со македонка, а?
 
С

сашенко

Гостин
@corpz,
комплетно се сложувам, (не знам за 1Е - не читам), стварно е срамота целото издание, и за жал, не станува подобро.
најсмешно ми тоа што Каролина ја „бројат“ како прва Македонка што се сликала за плејбој... цепки!
во приниц се во право: викаат прва се сликала, а не се соблекла... сепак - цепки!!!!
а, и миа - онака. мислам, топлес ваау!
весна петрушевска ги покажа цицките на претстава, синоличка трпкова во дом за бесење и еден куп други... мувинг он...
дајте да видиме дуплерица со македонка, а?
Mу се гледа крајот, само го брукаат името на playboy
 

Emma

Supergirl.
Член од
7 јуни 2006
Мислења
3.045
Поени од реакции
157
Јас Елена Ристеска ја чекам да се накани, осеќам дека ќе ја има. Е тој број го сакам. :wub:
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.443
Поени од реакции
7.829
Јас Елена Ристеска ја чекам да се накани, осеќам дека ќе ја има. Е тој број го сакам. :wub:
Елена покажа градник и гаќи за FHM, но се сомневам дека ќе покаже нешто повеќе.
 
Член од
9 мај 2005
Мислења
100
Поени од реакции
13
Playboy Македонија (декември 2010) со сликите во висок квалитет (82 MB).

Код:
http://hotfile.com/dl/88061432/dcb2757/Pl0yb0Mac0201012.rar.html
 

Kajgana Shop

На врв Bottom