Playboy - Македонија: Кои девојки би сакале да ги видите во следниот број?

Г

Господ

Гостин
Ја секој месец би се сликал за некој женски часопис па нека е и за 1000 евра.Само уште малце мевот да ми го снема.
 

Sussaro

Southern comfort, southern sun
Член од
27 декември 2005
Мислења
5.961
Поени од реакции
24.166
Такви се нашите. Ама до Табановце. Откога ќе се напушти Табановце е друга слика, тоа не знам колку пати сум го напишал, а Тоукатер ми викаше не бе нема врска. Еве ви една статија (додуша постара статија е) што објаснува се, а не тука часни сестри да ми се прават.

НАПОМЕНА-18+

http://on.net.mk/default-mk.asp?ItemID=25B0ED47A6827C40AA9C5FDB03794D00
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.204
Поени од реакции
34.441
Јуху, оргија со 10 души + со заврзани очи. 6 девојки, а мажите само се вртеле у кругче. Народски кажано - реденка.
И како што вели Наталија, сака да има секс со што е можно повеќе луѓе пред да се врати во Македонија. Олееее! :eek:lee:
 

Toecutter

Biafran Baby
Член од
12 мај 2009
Мислења
5.243
Поени од реакции
2.444
Такви се нашите. Ама до Табановце. Откога ќе се напушти Табановце е друга слика, тоа не знам колку пати сум го напишал, а Тоукатер ми викаше не бе нема врска. Еве ви една статија (додуша постара статија е) што објаснува се, а не тука часни сестри да ми се прават.

НАПОМЕНА-18+

http://on.net.mk/default-mk.asp?ItemID=25B0ED47A6827C40AA9C5FDB03794D00
Хахах ај да не ти кршам филм...така нека е...:)
Ај малку...ова списание се продава по бензински во англија за 49,75,99 пени има неколку видови и анегдотите ги пишува уредникот меѓу сесијата фотошоп...
I`m Nellie from Gillingham and i cannot get enough of anal sex,it`s my daily routine...with different blokes,that goes without say...


Нека ја викнат да се слика за Плејбој тука и така се разголила и фотошопирала за ситна пара,плус мавала по 30 коктели наеднаш...можи има мака со бројките или дисклексија...уредникот...:)

Иначе од искуство на север и тоа бајаги на север од табановце...не од прикаски...
 
Член од
1 октомври 2010
Мислења
368
Поени од реакции
31
ELENA RIISESKA BI BILO DOBRO KAROLINA SLABO POSO TOA NE E RAZGOLLUVANJE MARIJANA BEKSTAGE IMA I DRUGI A KAKO NAPRIMER I NON3 IMA JAKI CICINJA!!!:drk::drk:
 
Член од
1 октомври 2010
Мислења
368
Поени од реакции
31
sakam da drrrrrr..... eleno zs ti ne si se stais na toa plejbojot ili pa martina backstage ili nekoj milfica ko melita rrrrr:drk::drk:
i nemozam da svatam po facebookof gleam site so polugoli sliki od ovie na na plejboj nejkat idiotki
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.998
Поени од реакции
5.626
Конечно гола македонка... Некоја Миа Костова, „популарна водителка“. Прв пат слушам за неа.
 

Гладиус

notusually
Член од
14 август 2008
Мислења
5.508
Поени од реакции
1.728

koskar

Џон Клиз
Член од
27 август 2005
Мислења
566
Поени од реакции
359
дајте бе даунлоуд, плиз...

a, corpz?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom