PES 2012

  • Креатор на темата kpb
  • Време на започнување
Член од
4 мај 2009
Мислења
2.173
Поени од реакции
1.372
Дечки кога играш против компјутерот, да има грешки, ама не толку многу ако имате инсталирано најнов пач.
Јас играм некогаш со другари кај мене, и многу е добра играта и брзо кога се игра 1 vs 1, и грешки со голман нема скоро никогаш.
Играва добра си е, плус не ја имаме сите купено па само да пљукаме по неа, и јас сакам наредна година да биде многу подобра играта, ама и сега е добро, во Pes2012 јас многу подобро играм одбрана за разлика од Pes2011, и не губам многу кога играм против компјутер, може да изгубиш од Барса, Реал, но и нив може да ги тепаш :)
 

VENOM

تعيش حياتك بالطريقة التي
Член од
5 октомври 2008
Мислења
1.664
Поени од реакции
535
Дечки кога играш против компјутерот, да има грешки, ама не толку многу ако имате инсталирано најнов пач.
Јас играм некогаш со другари кај мене, и многу е добра играта и брзо кога се игра 1 vs 1, и грешки со голман нема скоро никогаш.
Играва добра си е, плус не ја имаме сите купено па само да пљукаме по неа, и јас сакам наредна година да биде многу подобра играта, ама и сега е добро, во Pes2012 јас многу подобро играм одбрана за разлика од Pes2011, и не губам многу кога играм против компјутер, може да изгубиш од Барса, Реал, но и нив може да ги тепаш :)
Ова за Top Player или за Beginner го кажуваш?
 
Член од
27 март 2010
Мислења
11
Поени од реакции
5
Дали знае некој како да наместам да играм со џоистик а другиот со тастатура?
 
Член од
5 август 2008
Мислења
6.007
Поени од реакции
5.324
Дали знае некој како да наместам да играм со џоистик а другиот со тастатура?
ќе идеш таму каде што ти е инсталирана играта ќе идеш setings па controler и таму ќе намстеиш што како треба
 

Ставре од Швицарска

Желба по титула :D
Член од
25 август 2011
Мислења
2.700
Поени од реакции
2.805
Ај помош ... вчера си спуштив едно програмче за трансфери , да си префрлјам играчи дур играм МЛ без понуда ова она ... и сеа неможам да сејвирам ... ми се заеба
играта нешо и ја преитнасталирав неколку пати пробав ама пак нејќе ( вчера 10 пати ја преинсталирав ) ... ако знае некој нека помога :)
 

VENOM

تعيش حياتك بالطريقة التي
Член од
5 октомври 2008
Мислења
1.664
Поени од реакции
535
Ај помош ... вчера си спуштив едно програмче за трансфери , да си префрлјам играчи дур играм МЛ без понуда ова она ... и сеа неможам да сејвирам ... ми се заеба
играта нешо и ја преитнасталирав неколку пати пробав ама пак нејќе ( вчера 10 пати ја преинсталирав ) ... ако знае некој нека помога :)
System Restore пред програмчето што си го инсталирал
 

Ставре од Швицарска

Желба по титула :D
Член од
25 август 2011
Мислења
2.700
Поени од реакции
2.805
System Restore пред програмчето што си го инсталирал
Све пробав и пак нејќе незнам шо е проблемов ...

иам само еден сејв шо го играм о почеток на песов ,а со други кој ќе почнем и идам да сејвирам ми гаси играта ...
 

VENOM

تعيش حياتك بالطريقة التي
Член од
5 октомври 2008
Мислења
1.664
Поени од реакции
535
Све пробав и пак нејќе незнам шо е проблемов ...

иам само еден сејв шо го играм о почеток на песов ,а со други кој ќе почнем и идам да сејвирам ми гаси играта ...
Run as Administrator проба ли?
 

Ставре од Швицарска

Желба по титула :D
Член од
25 август 2011
Мислења
2.700
Поени од реакции
2.805
Run as Administrator проба ли?
Нејќе ....

Ја сварно врска неам шо е работава .... спуштам програмата , малечко програмче не треба инсталација или нешо слично , праем трансфери све ок иде и после ми скрена цела игра ... ја преисталирав и пак се забуе ... :tapp:
--- надополнето: 16 февруари 2012 во 19:39 ---
Моментално тимот :)
pes.png
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.005
Поени од реакции
6.026
Играва е малце удрена, како франчиза. Играчите доаѓаат како млади и креваат оцени.....................
Донекаде е добро, но и лошо што некои после 22-23 години им се намалуваат оцените.
 
Член од
30 јуни 2011
Мислења
322
Поени од реакции
196
Ќе можам да ја играм со оваа конфигурација?
  • Pentium B960 DualCore
  • 4 GB DDR3 RAM
  • Intel HD 2000
 

Kajgana Shop

На врв Bottom