MSN Messenger и се околу него

Статус
Затворена за нови мислења.

TheRocky

Mite a.k.a nG.NoobsGonnaDie
Член од
15 септември 2008
Мислења
157
Поени од реакции
5
Еми шо чекаш бриши со тоа ама незнаеш изгледа како се работи и со тоа
Знам , право ти излева шо ти е за бришење од Control Panel ... БТВ го нема тама Messnegerot и дури сега го немам ни стариот ...:tapp:
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
Знам , право ти излева шо ти е за бришење од Control Panel ... БТВ го нема тама Messnegerot и дури сега го немам ни стариот ...:tapp:
абе оди на www.hotmail.com и од таму си симни месенџер и инсталирај
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Знам , право ти излева шо ти е за бришење од Control Panel ... БТВ го нема тама Messnegerot и дури сега го немам ни стариот ...:tapp:
абе ке одаш на 4то на revoto и ке поцекас тава од control panel и после тава од revoto ке ти избрише се:smir:
 

CaMeC

Рамос - 4
Член од
18 јуни 2007
Мислења
2.266
Поени од реакции
10
ХЕЛП !! Нели мислам на сите другиот ден кога го оклучифте МСН-ТО ви пишаше некоја друга верзија да довнлоадирате? и јас отидоф Yes - Ok и ми се довнлоадираше ... и после имаше некој си проблем ... од горе пишаше : Windows Live Messenger BETA - Error и нешто ХП ми пишаше ... и после од избришаФ од секаде и го довнлоадираф и еве што се појавува кога кликам 2-вапати на него .ХЕЛП МОЛИМ ВАС ... Тханкс однапред:smir::smir::smir::smir::smir::smir::toe:
И јас така напрвив и сега не можам да си снимам МСН.:(
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
инсталирај 8.5 и немаш галје.Бета како недовршена е :) Кочи многу...
 

BiG_kIsS

You talk too much... Let me shut you up
Член од
4 септември 2007
Мислења
3.414
Поени од реакции
2.923
Абе неможе да се врати :) И јас се нервирам али тоа е.... Само надеж дека ќе го подобрат и тоа во брзо време.....
И ќе мора сите да го симнат.... Пошо иначе нема да можат да користат мсн... Ти вика има нова верзија, ја сакаш? Ако стиснеш не те гаси од мсн и неможеш да се логираш додека не стиснеш да :) Па среќно на сите :)
 

Lorddd

Титула - Лорд
Член од
18 март 2007
Мислења
1.067
Поени од реакции
53
Абе неможе да се врати :) И јас се нервирам али тоа е.... Само надеж дека ќе го подобрат и тоа во брзо време.....
И ќе мора сите да го симнат.... Пошо иначе нема да можат да користат мсн... Ти вика има нова верзија, ја сакаш? Ако стиснеш не те гаси од мсн и неможеш да се логираш додека не стиснеш да :) Па среќно на сите :)
Вчера и денес, 10 комшии ме викнаа да им го направам Месенџерот. На сите тоа им излеваше дека има нова верзија. Ја избришав таа што им е, ја слегнав постарата 8.5 и сега немаат проблем.
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
абе не ме јасно шо се запнале со таа БЕТА толко мислеш други верзии нема ццц
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom