MSN Messenger и се околу него

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
15 јули 2007
Мислења
32
Поени од реакции
1
Ова се појавува кај бета верзијата, значи имаш проблем со твојата листа на контакти и затоа неможеш да се логираш. Направи вака,
оди во [FONT=&quot]C:\Documents and Settings\[/FONT][FONT=&quot]твоето име[/FONT][FONT=&quot]\Contacts\[/FONT][FONT=&quot]Messenger_e-mail_address [/FONT]и избриши ги сите фајлови во овој фолдер. Следно најди го овој фолдер, [FONT=&quot]C:\Documents and Settings\[/FONT][FONT=&quot]твоето име[/FONT][FONT=&quot]\Local Settings\Application Data\Microsoft\Windows Live Contacts
[/FONT]
исто и овде избриши ги сите фајлови ( и оние hidden files што се ) и пробај да се логираш :)

Напомена: Прво мораш да ја уклучиш онаа опција Show hidden files and folders за да ги најдеш сите овие фолдери
[FONT=&quot]
[/FONT]


:mad:@@ Naprviv se kako sto pisuva ovde osven toa sto na malce porazlicno mesto se fajlovite na Vista ne e bitno toa pak nemozam da vlezam na MSN
istiot error mi go dava
:tapp::tapp:

фала ви многу го средив веке:back:
go naprai toa sto pisuva i ti se sredi ili go napravi na drug nacin ako e na drug nacin kazi kako pls
 

Зајче

Бело, и тоа!
Член од
13 септември 2008
Мислења
3.439
Поени од реакции
3.945
Значи вака...
Кога слушам песна преку WMP на топик не ми ја покажува а во опшнс ми е штиклирано тоа...зш така?!
Среди во WMP, сега незнам која верзија ја имаш за да ти објаснам ама на 11ка идеш од Now playing надоле стрелката бираш Plug-ins -> Other -> Windows Live Messenger Music Plug-in
 
Член од
31 август 2008
Мислења
501
Поени од реакции
38
Вака да пишам да не кликне некој... Гледам на мсн нови линкови праќаат... (Ако кликнеш бесплатен тројанец давале :pos2: )
Значи ова се пораките што ги добив јас на мсн кога се уклучив

this is crazzyy . check please... odxrfkvhy

Код:
www, salarybonus,biz

Bu sitede kontor dagitiyorlarmis ben girdim yukledim kontorumu sen de gec kalmadan gir kontorunu yukle 100 kontor veriyorlar
Код:
www, sevdaligeceler,info


Јас ги изменив страните да знаете како изгледа само пораката,и ќе кажам Не Кликајте на страните

Се надевам дека ке му послужи на некој воа:smir:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom