Mr.Robot

Член од
5 април 2012
Мислења
8.123
Поени од реакции
8.912
Уште не ми е јасно зошто ја гледам оваа серија
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.515
Поени од реакции
33.686
Последните две минути од епизода осум!! :shok2:
Da ne go zamislue tatko mu ovoj be?
Called it. Epten lesno bese ova.

Mene Tyrell me zanima so ke se desi, pointeresen mi e psihopatov.

Breaking the fourth that I can get behind. :cool:

Dobra epizodava, taka ja ishejta nekni za dzabe.
 
Член од
5 април 2012
Мислења
8.123
Поени од реакции
8.912
Колку е само јака жена му на Тајрел, па уште и кога зборува шведски.

Не ми е баш верно Елиот да изгледа како Роботот затоа што мислам дека со години треба да се исто како оваа плавата што му е другарка од Allsafe ова од последната епизода беше некој јак трип.
 
Последно уредено:

Tegla

Interista
Член од
20 февруари 2012
Мислења
5.095
Поени од реакции
9.016
Кој рече "Fight Club за сиромашни" неколку страни назад добро ја опиша. Интересна епизода и покрај евтиниот твист но она со сестра му ми беше многу бедно изведено.

Уживам да ја гледам и покрај недостатоците што ги има, можеби дека не е HBO продукција па фалинките не ми пречат толку.

Морам да признаам дека ништо не ги разбирам кога хакираат или објаснуваат како го сториле тоа. Тоа малце ми намалува впечаток и ме иритира на моменти кога се обидувам да сфатам што се случува.
 
Ф

Флеш

Гостин
Колку е само јака жена му на Тајрел, па уште и кога зборува шведски.

Не ми е баш верно Елиот да изгледа како Роботот затоа што мислам дека со години треба да се исто како оваа плавата што му е другарка од Allsafe ова од последната епизода беше некој јак трип.
Дански :pipi:
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Ми прави мерак начинот на кои се фаќаат кадрите кога прават муабет меѓу себе, ликовиве се некаде доле во некој ќош, а 80% од кадарот е некоја небитна позадина. Најверојатно затоа што овој не знае како да разговара со луѓе и не ги гледа баш во очи. Предобро пренесено!
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.515
Поени од реакции
33.686
Ми прави мерак начинот на кои се фаќаат кадрите кога прават муабет меѓу себе, ликовиве се некаде доле во некој ќош, а 80% од кадарот е некоја небитна позадина. Најверојатно затоа што овој не знае како да разговара со луѓе и не ги гледа баш во очи. Предобро пренесено!
Rabotata so kamerata me osvaja. Koi kadri gi ima samo.. prepoznatliva stanue, prejako mi e koa gi davaat dole nisko na ekran, samo glavi, znaat da pretstavat lik kako mal zavisno od situacijata, znaat da go pretstavat dominanten.. nekoi jaki simetrii a odma posle zabeguvaat so cudni agli..

Poslednava bese prejaka. Ne znam za vas.
Unikatno!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom