Modern Warfare 3

Член од
4 февруари 2009
Мислења
3.745
Поени од реакции
1.847
слушај не напишав за да ги нападнам ниту пак за да се расправам со тебе
и не ми ги цитирај нивните изреки
мене таквото не ме боли кој што направил и како направил
бркај си работа
Шо се напна бе друже :pos:
 
Член од
9 мај 2011
Мислења
278
Поени од реакции
65
Некој ја купил играва? :pos:
BTW, инсталирајте MW2 и дојдете на aIW, да ве види Господ, нит читери ни ништо, како го направија свака им част, па сега ќе искачаат и мапи од кампањата на коишто ќе може да се игра mp а IW не ги стави во DLC.
Е сега кампери увек ќе има али нема начин да се решиш од нив нели :)
jas sum ja kupil , problem?
 
Член од
15 септември 2008
Мислења
1.957
Поени од реакции
337
Веќе два дена неможам да се конектирам на серверите на AlterIW...знае ли некој чааре нешто или шо да праам?
 
Член од
24 мај 2010
Мислења
2.048
Поени од реакции
4.640
Веќе два дена неможам да се конектирам на серверите на AlterIW...знае ли некој чааре нешто или шо да праам?
нишо чудно, не е стабилен серверот, си пишале они дека ќе има такви работи, уште е свеж altermw3, не се надевај сеа за сеа за добра игра од тоа, треба да се работи мноооогу на altermw3
 

pHiLLiPcHo

Шушљак
Член од
26 февруари 2009
Мислења
892
Поени од реакции
68
нишо чудно, не е стабилен серверот, си пишале они дека ќе има такви работи, уште е свеж altermw3, не се надевај сеа за сеа за добра игра од тоа, треба да се работи мноооогу на altermw3
Многу? не би рекол многу.Они чим свежо го хакнаа сега,најмногу дали 1 до крај на фебруари ќе биде тип топ среден :)
 
Член од
24 мај 2010
Мислења
2.048
Поени од реакции
4.640
Многу? не би рекол многу.Они чим свежо го хакнаа сега,најмногу дали 1 до крај на фебруари ќе биде тип топ среден :)
Па и не е нешо посебно хакнувањето, принципот е ист, сега работат и на blackops и на mw3 истовремено, сеа гледам некои промени прават со серверот па кој знај кога ќе средат се
 

pHiLLiPcHo

Шушљак
Член од
26 февруари 2009
Мислења
892
Поени од реакции
68
Па и не е нешо посебно хакнувањето, принципот е ист, сега работат и на blackops и на mw3 истовремено, сеа гледам некои промени прават со серверот па кој знај кога ќе средат се
Прилично логично за брзо време,затоа што не пројдоа 3 месеца а бидна MW3 за разлика од AlterSHITops, за кој 1 и пол година потрошија....
 
M

Mr.InF3ction

Гостин
Па и не е нешо посебно хакнувањето, принципот е ист, сега работат и на blackops и на mw3 истовремено, сеа гледам некои промени прават со серверот па кој знај кога ќе средат се
:pos:

Не било лесно :D
Не е дека не е лесно туку едноставно имаат веќе искуство со тоа а и дечките се ѕверови.
Инаку на alterops не работа една и пол година. Не знам колку од прилика но со големи паузи бидејќи се занимаа со mw2 и проблеми со читерите.
 
Член од
24 мај 2010
Мислења
2.048
Поени од реакции
4.640
Епа се изпрактицираа на mw 2, другиве не се нешто различни, затоа брзо им оди. Но вака дур ги чекаме па ич не се брзи бре ајде побрзоооо ми се клика нешо различноооо
 

MasteR_#0

Addict
Член од
16 мај 2010
Мислења
3.154
Поени од реакции
878
Богами арно што се задржаа во тоа време на MW2, сега читери нема шанси да најдеш, барем јас до сега не сум нашол, за разлика кога играв во 2010 имаше еден куп читери, на секоја рунда или секоја втора рунда обавезно или со aimbot или со wh.
 

old_School_mk

Програмер, гејмер, psy-trance уживател
Член од
11 август 2009
Мислења
6.139
Поени од реакции
5.892
За 2 ипол саати почнува. Ја симнав, ќе ја поиграм баш да видам какво гомно е.
 

MasteR_#0

Addict
Член од
16 мај 2010
Мислења
3.154
Поени од реакции
878
А ти адвокат за MW3 си на форумов, па ако некој случајно рече нешто против неа одма мораш да вратиш?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom