Modern Warfare 3

Член од
16 мај 2010
Мислења
6.190
Поени од реакции
5.365
Вести некакви за мулти плеер преку пиратска ? излезе ли нешто преку кое може да се игра или тешко ?
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
346
Поени од реакции
42
Вести некакви за мулти плеер преку пиратска ? излезе ли нешто преку кое може да се игра или тешко ?
има и free multiplayer векe преку текногодс функционира беспрекорно
јас можам да креирам dedicated server
ајде ако сте за игра да направеме една македонска 4vs4 или 5vs5
повеке информации на tunngle во собата call of duty modern warfare 3
толку од мене поздрав
 
Член од
2 јули 2010
Мислења
4.625
Поени од реакции
5.678
Ја имам оригинал играва и многу е тапа читери на секој чекор некад двајца со аимбот се натпреваруваат кој повише ќе убие :notworthy:
 

MasteR_#0

Addict
Член од
16 мај 2010
Мислења
3.154
Поени од реакции
878
Некој ја купил играва? :pos:
BTW, инсталирајте MW2 и дојдете на aIW, да ве види Господ, нит читери ни ништо, како го направија свака им част, па сега ќе искачаат и мапи од кампањата на коишто ќе може да се игра mp а IW не ги стави во DLC.
Е сега кампери увек ќе има али нема начин да се решиш од нив нели :)
 

Steam.

wat
Член од
1 октомври 2008
Мислења
1.462
Поени од реакции
624
Некој ја купил играва? :pos:
BTW, инсталирајте MW3 и дојдете на aIW3, да ве види Господ, нит читери ни ништо, како го направија свака им част, па сега ќе искачаат и мапи од кампањата на коишто ќе може да се игра mp а IW не ги стави во DLC.
Е сега кампери увек ќе има али нема начин да се решиш од нив нели :)

fixed*

http://0.mk/aIW3
 

MasteR_#0

Addict
Член од
16 мај 2010
Мислења
3.154
Поени од реакции
878
Кога стигнале маме им :D Кажуваат немаме планови за aIW3, и оп... браво браво. Мада не ме влече мултиплеерот на MW3, ептен сличен е со MW2 освен profiencies за оружја што не прави бог знае колкава разлика.
 
Член од
16 мај 2010
Мислења
6.190
Поени од реакции
5.365
Знаев...едноставно знаев дека ке излезе за MW2 беше исто..потполно исто како неможеа она ова и излезе доста подоцна од исфрлањето на играта на пазарот...така да HERE WE GO AGAIN ! не ми се лупа кеш за игри(мислам на купување на батлфилд) така да ке си плескам MW3 :D
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
346
Поени од реакции
42
Сега засега Teknogods се царови за MW3 a za altermw3 ке си почекате , не им функционира ко што треба
 
Член од
2 јули 2010
Мислења
4.625
Поени од реакции
5.678
Некој ја купил играва? :pos:
BTW, инсталирајте MW2 и дојдете на aIW, да ве види Господ, нит читери ни ништо, како го направија свака им част, па сега ќе искачаат и мапи од кампањата на коишто ќе може да се игра mp а IW не ги стави во DLC.
Е сега кампери увек ќе има али нема начин да се решиш од нив нели :)[/quotе]

Не сум ја купил еден другар ми го позајми неговиот стим акаунт да ја пробам и се разочарав. :)
 

Steam.

wat
Член од
1 октомври 2008
Мислења
1.462
Поени од реакции
624
Сега засега Teknogods се царови за MW3 a za altermw3 ке си почекате , не им функционира ко што треба
па не им функционира за 3 дена избација MP а текногодс колку им требаше бе?

и шо успеале?LAN dedicated server. :pos:
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
3.745
Поени од реакции
1.847
Кој се заебал да ја купи играва? :pos:
Убаво ви кажаа дојдете на АlterIWnet, пишав и на другата тема да изиграме некое турнирче... За сите кои се заинтересирани нека ме аднат на xfire: fico2008 и skype: ficiani2008
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
346
Поени од реакции
42
па не им функционира за 3 дена избација MP а текногодс колку им требаше бе?

и шо успеале?LAN dedicated server. :pos:
слушај не напишав за да ги нападнам ниту пак за да се расправам со тебе
и не ми ги цитирај нивните изреки
мене таквото не ме боли кој што направил и како направил
бркај си работа
 

Kajgana Shop

На врв Bottom