Michi
Поени од реакции
337

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Ти си пишал ама мене ништо од тоа не ми стигнало...неам поим зашто:S
  Имате ли eurogreyhound барање? ако да, молам испратете ја на мене, tp.dg @ hotmail.com
  Не. Нема го тај знак. Тава беше нешто како сонце, жолто... Требаше да исполнаш 11 или 12 зеленки мислам и на крајо ти покажува едно сонце. Порано сите имаа по ного репутација... јас имаах околу 8-9 сонцина - максиум шо беше
  Какви 2 трофеи, повеќе ќе бидат хахаха:) иначе незнам дали е проба или не ама тапа е во секој случај:S
  Ај здравје може наредна сезона ќе ти се оствари сонот:P мада не би ни сакала да е ко оваа сезона, не дека беше лоша ама сакам наредна да биде мноооогу боље:) иначе форумов многу ми е чуден....ама ај ќе се навикнеме:pipi:
  Еве бе у јас сум тука, не се губам:) иначе и јас добра се гура некако. Старо, ново?:)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom