Maкедонија - БиХ, 05.09.2011 20:00

Статус
Затворена за нови мислења.

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.239
Поени од реакции
41.565
^ Koj pedobear одговор и го дал. :pos:
 

Steve Ray

Texas Huriccane
Член од
24 ноември 2007
Мислења
1.131
Поени од реакции
182
Злато е злато ама ипак репрезентацијата освои 7. место и го победи домаќинот тоа беше и почеток да се развива ракометот кај нас после тоа дојде Ѓорче и ја покори Европа...
Али ајде еве деновиве имаме шанса да пишеме нова историја бар уште Шпанија да ја тепаме друго не треба :D
Море сакам оние Србиштата да ги изделкаме еднаш....ко змии да пиштат маме им ебам...
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.951
Поени од реакции
5.508
Сабе си отиде дома им се одмаздивме сеа гледам плачат што не сме им пуштиле и за нив историска шанса али се се враќа се се плаќа :D Друг кој ни дужеше? :D
Русија ни е должна од претходно ЕП :pos:
 

Пеце

Пелистер-Битола
Член од
16 септември 2009
Мислења
4.218
Поени од реакции
4.962
Од натпреварот со Црна Горе... И дали на некој од публиката ќе му текне да побара TIME OUT !!! :D
Од натпреварот со Хрватска... Илиевски за три, браво Влатко негов 12ти поен, 7ма тројка за него !!! :D :pos:
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.692
Поени од реакции
4.520
Igor Trpeski
се подготвувам за нова победа ...
Вечерва 19:45 Сите ТВ живо
МАКЕДОНИЈА - БиХ

за да се поправи подоцна:

Igor Trpeski мислев вечер сите на Сител :):))))

Ова е од неговиот официјален Фејсбук профил.

:pos:

И на Фејсбук прави грешки.Ама каков-таков мене ми е добар.Ем е интересен ем коментира со срце.

едит:И ова:

Mimo Za najinteresen si mi koga vikas za d.stojanovski.....vazi za kosarkar so najmeki race..:)))

Igor Trpeski хахахаха ... ти знаеш какви раце има хахахах

Одвеан со виорот е овој :pos:
стварно е луд хахах за Илиевски кога рече направи два чекора и еден пола ахха кога му судеа на Илиевски чекори кога испадна сам на положување..
 

Џони.

Не е Џони.
Член од
4 ноември 2009
Мислења
1.554
Поени од реакции
1.037
Пошто не пишавте ЦАРЕВИТЕ у наслов ќе не пукне малер и ќе изгубиме од Грузија. xD
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom