Steve Ray
Поени од реакции
182

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Фала му на понудата, ама не сум за вакво нешто. Од педалите едино maxon-от ми се свиѓа ама веќе си имам педала за овердрајв, а ваква гитара не ми е по ќеиф. Поздрав.
  Баш кога ги потрошив парите! :)) Фала ипак друже, ако го соберам кеш го зимам!
  Чекај..тоа нели е исто како 1-1..или сеа ако прво полувреме е 2:0 второ треба да биде 4:0 така?
  H
  Постам неколку години по ред. Лесен пост и фала за зеленкото :smir:
  За тоа што ми реплицираше, ма многу јасно дека и медиум може да стои, види ја темана за Каролина Гочева, повише од мајка и знаат за неа и ќе ми викаат само обични фанови сме. И „славниве“ кај нас сакаат да се збори за нив по форуми и најмуваат веројатно вакви без 2 чисти во главата.
  Знам видов после растомачив... и во спортлајф ја има добри коефициенти ама заебан тип малку,за помали уплати е супер.
  Поздрав
  Ќе ти пишам деновиве друже што како пошо најдов и друго едно.. Ќе се договориме .. Иначе фала ти.. :)
  Поздрав! Инаку видеата се крш звук... освен едно, тоа најновото. Ќе го чуеш на појачало клинот, звучи прекрасно... :)
  Гитарата е донесена од Америка на ново во 2002-2003 година, и тогаш е купена. Нормално е свирена по дома. Магнетите се Фендер стандардни сингл. Нема ништо сменето откако е купена. Држи штим нормално... еве ти линк: http://pazar3.com.mk/ViewItem.aspx?itemId=584351 . Поздрав
  Па вака, го порачав т.е татко ми го порача од Мими(Скопје). Излезе околу 600 евра, не ќе е повеќе. И голем респект за SRV
  Ако сеуште го немаш продадено појачалото , да те прашам како што имам чуено Behringer V-Tone сериите им имаат бајаги лош Gain, односно не се баш погодени за свирење на метал. Точно или ... ?
  Поздрав.За ова Прљаво Казалиште изгледа настапуваат во Гранд а???
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom