Maкедонија - БиХ, 05.09.2011 20:00

Статус
Затворена за нови мислења.

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.959
Поени од реакции
57.695
Член од
8 октомври 2007
Мислења
4.680
Поени од реакции
8.511
Ова сега ќе испадне турнирот во словенија и поразот од цг беа тактички, за да не потценат другите :D
 
Член од
7 октомври 2008
Мислења
6.055
Поени од реакции
6.443
Постот имаше поента, за разлика од твојот.
Знам дека имаше поента но не му беше место на оваа тема. Јасно ми е се, за жал има сеуште луѓе кои иако се Македонци не им чука срцето за Македонија но тоа е тоа . За среќа ги има се помалце, од друга страна како што читаш има и многу такви кои иако мешани бракови би убиле за Македонија. Има и такви како БО кој срцето го остави на паркет за Македонија. Тоа е тоа има и такви и такви, муабетот ми беше дека постот ќе навлече негативна дискусија што не е поента на славењето на победа. Оние кои ги спомна да ги оставиме вечерва да се изедат од мака.
И на крај постот ми беше со добра намера пишан.
 
M

MrzaRules

Гостин
Поради големото невреме вонредна состојба има во следните земји:Грција-12,БиХ -12,Финска-2,Хрватска -2....Ги советуваме тие што ќе патуваат во овие земји да носат зимска облека :) :pos:
 
Член од
7 октомври 2008
Мислења
6.055
Поени од реакции
6.443
Ова сега ќе испадне турнирот во словенија и поразот од цг беа тактички, за да не потценат другите :D
Поразите беа темпирање на формата. И затоа Докузовски има голем респект од мене и секогаш ќе го почитувам поради тоа што го направи на овој турнир без разлика на натамошната разврска го влече буквално максимумот од момците. А за репрезентативците немам зборови , едноставно нека бидат пример за другите како се игра за националниот тим.
 
Член од
15 март 2010
Мислења
603
Поени од реакции
1.807
Како што кажа коментаторот на канал 5 сега мојме на босанцине да им ја пејме Муштулук :D
Честитки дечки стварно им покажавте на сите кој сме и што сме и што знаеме и умееме.:cuc:
МАКЕДОНИЈААААААААА <3 <3
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
9.024
Поени од реакции
5.947
Мене уште не ми се верува што направија ѕверкиве :icon_lol:
Четири победи во низа :cuc:
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
9.024
Поени од реакции
5.947
Cekaj cekaj sledi i 5 tata u niza, a bogami i 6 tata ne e cudi kako igraat slabo slovencive
Зборам за тоа што го направија до сега за понатаму дај боже и сите да ги тепаат.

Леле леле што ќе биде на Аеродром кога ќе стигнат нашиве :vozbud:
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
486
Поени од реакции
39
Секако дека е голем мотивот,ништо страшно и да изгубат овие ХЕРОИ заслужуваат пречек како што треба на аеродром изгинаа за својата земја.
 
Член од
6 март 2007
Мислења
2.301
Поени од реакции
1.576
Па момче. Бугариjа е играла кошарка и земала медали кога во Македониjа не сте били оште признати како држава.Да ти говорат нешто Патекана Макавеева Ванjа Воjнова Артеник Арабаджjан ?
Да ама кога ке ја тепале бугарите Југославија да ми пишеш, во било кој спорт, па и во домино ако сакаш. Така да пак сме биле појаки од вас и тогаш.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom