stipsburg
Последна активност:
15 февруари 2019 во 15:32
Член од:
8 октомври 2007
Мислења:
4.672
Допаѓања:
8.483
Поени од трофеи:
205

Сподели преку:

stipsburg

Последна активност:
15 февруари 2019 во 15:32
  1. wot
   wot
   Мислења:
   4.007
   Допаѓања:
   7.004
   1. На stipsburg му/ѝ се допаѓа ова.
   2. stipsburg
    stipsburg
    Хаха добар палиндром. Воопшто немаше да го забележам.
    19 јули 2015
  2. Muranyi
   Muranyi
   Aleksandar Milinkovic - Tesla, pronalazac za treci milienuim
   Каде може да се најде кај нас?
   1. stipsburg
    stipsburg
    Ја најдов кај еден од тие уличните продавачи, што продаваат пред влезот на ГТЦ. Поточно тој што продава книги веднаш до тој штандот што продаваат сувенири. Има добри книги таму, земав и уште една, гностички списи (го заборавив авторот).
    23 декември 2013
  3. Adflicto
   Adflicto
   Си се одкажал од шах? Немој, најубава игра е што ја направил човекот :)
   1. На stipsburg му/ѝ се допаѓа ова.
   2. stipsburg
    stipsburg
    Па во средно натаму наваму, несериозен, на факултет па уште помалку имав време, и така...од пред некоја година пак почнав, онака колку за забава :)
    9 февруари 2013
  4. Luki Junior
   Luki Junior
   Најјаката песна од Тоше си ја ставил... Алал да ти е... И побрзо да оздравееш.....
   1. На stipsburg му/ѝ се допаѓа ова.
   2. stipsburg
    stipsburg
    Благодарам :)
    Поздрав до тебе
    18 октомври 2012
  5. Hank Moody
   Hank Moody
   Не се откажувај друже, имаш подршка од мене, ќе ми фалат твоите постови во фан клубчето. Се надевам дека што побрзо ќе се вратиш во форма. Батали ги тоа децата, нека мрчат колку сакаат, форум е ова caps lock и сите се јаки. :)
   1. На stipsburg му/ѝ се допаѓа ова.
  6. RocknRolaa
   RocknRolaa
   Имаш одличен вкус за музика младичу. Ту тамбс ап..:)))
   1. На stipsburg му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Погледнете ги претходните коментари...
   3. stipsburg
    stipsburg
    1 јуни 2012
   4. RocknRolaa
    RocknRolaa
    Го знам написов. Жива енциклопедија сум за Џеф и како радар ги наоѓам написиве. Ако не ти е тешко, кога ќе најдеш вакво нешто стави го во темата за него..:))
    1 јуни 2012
   5. stipsburg
    stipsburg
    Не знаев дека има таква тема :). Наредниот пат ако најдам нешто, ќе го постирам таму :)
    2 јуни 2012
  7. gata salvaje
   gata salvaje
   bas se dvoumev megu nejze i taa sto ja postirav:))
   1. На stipsburg му/ѝ се допаѓа ова.
  8. Вори
   Вори
   Добро е,се направи паметен,за да собереш некое лајкче,ајде нема везе.Кажи ми дали ти тоа го оправдуваш?
   1. Погледнете ги претходните коментари...
   2. stipsburg
    stipsburg
    И сам знаеш кој е Пепе..можеш да го видиш видеото што го постирав со него, ако не си знаел за што се е способен. Друго..никој не го нападна физички, никој не го навреди на расна основа, така да тоа што го скандираше публиката воопшто не е страшно. Пак ќе речам, постојат многу пострашни работи од тоа.
    27 јануари 2012
   3. Вори
    Вори
    Океј,нема врска.Можеше вака да кажеш и претходно,без да изиграваш глуп,кога воопшто не си.
    27 јануари 2012
   4. stipsburg
    stipsburg
    Само изреагирав затоа што ми изгледаше како да го браниш Пепе. Ок, како и да е, ја разјаснивме работата.
    27 јануари 2012
  9. Chapstick
   Chapstick
   Ќе се управиме второ полувреме ајде :)
   1. stipsburg
    stipsburg
    Шо вика Цацко...или ќе не биде..или нема да не биде :D
    12 јануари 2012
  10. Blaugrana -1899
   Blaugrana -1899
   Ја сум за Маиците момак Мобилен барај ме :)
   1. На stipsburg му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Blaugrana -1899
    Blaugrana -1899
    msn nesto davaj :)
    1 ноември 2011
   3. stipsburg
    stipsburg
    важи брат, ќе се чуеме утре :)
    1 ноември 2011
   4. Blaugrana -1899
    Blaugrana -1899
    Тука сум :)
    1 ноември 2011
  11. Tender Girl
   Tender Girl
   Среќен роденден другар! Да си жив, здрав и среќен и уште многу години да го славиш овој ден.Ти посакувам прекрасен помин со најблиските :)
   1. На stipsburg му/ѝ се допаѓа ова.
   2. stipsburg
    stipsburg
    Ох, благодарам на честитката, :) многу ме издрадува :)....Поздрав и до тебе, се најдобро и се читаме наскоро :)
    30 октомври 2011
   3. Tender Girl
    Tender Girl
    Мило ми е :) Поздрав :)
    31 октомври 2011
  12. Tender Girl
   Tender Girl
   Браво што си се сетил да го ставиш клипот со Кристиан-лавот во темата Вистински пријател.Го имам гледано одамна, се сеќавам дека ме трогна многу. :)
   Поздрав :)))
   1. На stipsburg му/ѝ се допаѓа ова.
   2. stipsburg
    stipsburg
    Е тоа е доказ дека пријателството ќе го пронајде човек таму каде што најмалку очекува. Општеството денес ги прави луѓето да имаат што помалку вистински пријатели.
    5 август 2011
  13. Anne.
   Anne.
   Me gusta твојот хит на денот. Ептенски. =)
   Друже како иде?
   1. На stipsburg му/ѝ се допаѓа ова.
   2. stipsburg
    stipsburg
    Еј Aн :P. Еве, иде некако...нешто баш не ми е погодено, некои зафрканции ме подбраа, ама се надевам ќе се средат брзо.
    Ти како си, што има ново? :)
    4 август 2011
   3. Anne.
    Anne.
    Се надевам дека брзо се ќе си дојде на место. =)
    Ја одлично, еве врне па уживам во времето. =)
    4 август 2011
   4. stipsburg
    stipsburg
    Аха, значи натаму избегал дождот :). Овде се спремаше цело време и на крајот ништо, се премисли и си отиде :D
    4 август 2011
  14. LGBT
   LGBT
   Видов дека слушаш нирвана.И јас исто така.
   1. На stipsburg му/ѝ се допаѓа ова.
   2. stipsburg
    stipsburg
    Епа добредојде и во Фан клубот на Барса, и мило ми е што слушаш Нирвана...знаеш што е добра музика :)
    21 јули 2011
   3. LGBT
    LGBT
    Да, а не музиката која силува ушни тапанчиња такозвана турбофолк :) инаку благодарам за добредојдето.
    21 јули 2011
  15. Сутлијаш
   Сутлијаш
   Другарче од кај си ти бе, гледам Штипјанец си... Колкав си, кај учеш, шо учеш? Позз :D
   1. stipsburg
    stipsburg
    Епа у право си, како шо глеаш штипјанец сум. Иначе веќе не учам, работам, имам 27 год. А ти, учеш нешто...работеш..? И најверојатно си од Штип, така?
    29 јуни 2011
   2. Сутлијаш
    Сутлијаш
    ЕМУЦ учам јас, сеа 2-ра ќе бидам, кај точно живееш?
    29 јуни 2011
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • Потпис

  Dakle, to je ta balkanizacija, savez Briseljaka i Seljaka. Briseljaci postave na vlast seljake koji ne vide dalje od nosa, a onda se ovi krve, svađaju, tuku, lažu, kradu i mudruju, nedjeljom mire, jedu i piju ispred neke zadruge baš kao svi seljaci. U ponedjeljak Jovo, nanovo. To je naša stvarnost, to je sve što ovdje postoji. Do daljnjega.
  -Domagoj Nikolić-