Lockerz, Beterz, VK, E-casting и други сајтови за "заработувачка"

acermk

лавот во сенка
Член од
18 јуни 2009
Мислења
1.925
Поени од реакции
835
Дали ќе ме банираат ако си праам мејлови и си ги канам самиот?
 

#LakersMK

iChangeWorlds
Член од
31 јули 2008
Мислења
1.326
Поени од реакции
250
ни јас не добив поен за логирање и dailies денеска...ќе треба да им пишам а за купување мислам дека еден член нарача Xbox...
 
Член од
4 јули 2008
Мислења
6.134
Поени од реакции
1.896
Нели ќе можеше играта да се игра таа за поени?
 
Член од
16 октомври 2009
Мислења
38
Поени од реакции
9
nisto ne stigaat ni pokani

Nesto ne vo red ili samo kaj mene se slucuva nesto...

Isprakam poakni na prijateli nelo odednas na poveke so zapirka oddeleni i kaj nekoi stignaa vo istiot moment kaj nekoi ni do sega ne se stignati??? pravam resend i isto e dzabe....:vozbud::vozbud::vozbud: dali na nekoj drug se slucuva ova ???
 

#LakersMK

iChangeWorlds
Член од
31 јули 2008
Мислења
1.326
Поени од реакции
250
Nesto ne vo red ili samo kaj mene se slucuva nesto...

Isprakam poakni na prijateli nelo odednas na poveke so zapirka oddeleni i kaj nekoi stignaa vo istiot moment kaj nekoi ni do sega ne se stignati??? pravam resend i isto e dzabe....:vozbud::vozbud::vozbud: dali na nekoj drug se slucuva ova ???
и кај мене е ова срање...од синоќа е вака,пратив 5 и тешко дека и сеа се стигнате а синоќа не беа,се утепав од resend...

плус сеа сум на 0 пријатели а имав 13...се пореметено...
 
Член од
16 октомври 2009
Мислења
38
Поени од реакции
9
и кај мене е ова срање...од синоќа е вака,пратив 5 и тешко дека и сеа се стигнате а синоќа не беа,се утепав од resend...

Nesto da se prevzeme da se prijavi ili se e koj zede zede i pomina baba so kolacinjata :vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
 

Apple

It's good to be good
Член од
11 октомври 2009
Мислења
3.072
Поени од реакции
1.340
Само да кажам иако е густо успеав да порачам скин за iPhone(иако немам ајфон) неможеше ништо да фатам друго па да пробам со ова да видам дали ќе го добијам.
 
Член од
31 јули 2009
Мислења
206
Поени од реакции
43
Само да кажам иако е густо успеав да порачам скин за iPhone(иако немам ајфон) неможеше ништо да фатам друго па да пробам со ова да видам дали ќе го добијам.
Не си требал да нарачуваш џабе ти отишле поените.Ако стигне маицата тогаш значи и другите работи ке стигнат.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom