Lockerz, Beterz, VK, E-casting и други сајтови за "заработувачка"

Член од
22 јуни 2007
Мислења
840
Поени од реакции
25
Значи има нова страна по име lockerz целта на страната е да собирате поени преку тоа што ги поканувате пријателите а тие се регистрираат...Вие добивате поени со тие поени можат да се купат кул работи како на пример ipod некои скинови за iphone.Ако сакате покана пишете ја овде или преку пп вашата маил адреса ќе ви пратам покана.

http://www.lockerz.com


Nikolasr

Можете и на маил:nikokolev2@gmail.com
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
840
Поени од реакции
25
Страната е за еден вид занимација или пак сериозна работа(како сакате сватете ме)...значи целта на страната е да собирате поени со тоа што ги истрошува на некој начин со тоа што го купува саканиот производ.
 

Razor

u jelly?
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.543
Поени од реакции
165
и што може да се купи после со тие поени ?
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
840
Поени од реакции
25
Еве ја листата засега од една категорија(популарна)










 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
840
Поени од реакции
25
прати ми која ти е маил адреса


значи сите кој сакат покана ќе ми пратат пп со маилот на кој сакат да им стигне поканата.

Сите покани ќе бидат пратени после 12,бидејќи денес го истрошив цел лимит(50 покани)
 
А

Ајсшутер

Гостин
И што добиваат администраторите на сајтот од ова не ми е јасно и не верувам дека навистина ќе ти дадат некоја од наградиве за поканување пријатели.
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
840
Поени од реакции
25
Јас мислам дека тие зимаат од секој наш клик,секоја покана...

а во faq пишува дека е оргинална компанија која соработува и со amazon.com...Зошто да не веруваме...:)
 
Х

Ханзо

Гостин
Ќе си пишам јас во FAQ дека сум внук од сестра на Доналд Трамп. Се надевам дека некој ќе ми верува. :(
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
840
Поени од реакции
25
ХАХ!! Ама споредба...Грешиш во споредбата...ај за некојден ќе станам Z-List member тоа е вип статус и праќат мајца...па ќе видиме..ако пратат ќе закачам слики дека е тоа доказ дека сум добил!:)А и побарајте малце на јутуб има 1000 видеа дека фирмата не е лажа:)
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
840
Поени од реакции
25
Брат ај те молам не спамирај во темата..отвори си тема некаде на друг форум барај си инвајт;)


Поздрав

Сите кој побараа инвајт им е пратено по маил:)


Кој сака инвајт нека пише:)
 

Razor

u jelly?
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.543
Поени од реакции
165
се регистрирав и кога се логирам ми вика Wrong email
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
840
Поени од реакции
25
Излегоа денес многу проблеми.Ги прашав кажаа до вечер ќе фиксират се тип топ ќе биде и се ќе работи:)

Вечерва или утре рано сабалје ќе се одржи голем упдејт на страната така што ќе нема проблеми:)т.е ќе ги фиксират сите досегашни проблеми:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom