acermk
Поени од реакции
826

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Аце здраво!!! Гледам мислења од тебе на тема вордпресс,па ме интересира дали работиш,ми треба за измени,дополнувања итн,ако не дали би можел да ми препорачаш некој.Додуша отворив јас и тема, поставив прашање/барање пред некој ден али досега ништо конкретно :(.
  Поздрав.
  acermk
  acermk
  Грејвдигер би ти го препорачал од членовите на форумов.
  B
  bluby
  Другар фалати МНОГУ ке му пишам
  Тие у кои ти го собира куро. ај со среќа акo дошло до таму :*
  acermk
  acermk
  цццц срам да ти е ме пратиш и читкаш такви теми :D
  честа
  честа
  видов од главната дека ти си пишал и затоа ја отворив море :D
  Здраво, ја гледам сега темата за Wordpress од 5 септември 2010, сакав да те прашам дали сајтот може да биде активен, а притоа да се работи на нов дизајн на истиот сајт? :)
  H
  Од Ѓ.П., underground rap, блогер.. Интересно инфо! ;)
  D
  Благодарам за репутацијата. Имено сега напишав брање до модераторите темата НЛО да не биде само еден пост туку под-тема. Сметам дека има премногу за зборување тамо.
  Ако воопшто те интересираат такви работи тогаш повели линк

  Среќни празници
  М
  Гледам ерепублик си ја играл порано, не додадоа дури сега како држава па ако сакаш врати се ќе ни треба секој играч. Поздрав
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom