Kajgana Bike Club на Strava

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.185
Поени од реакции
34.416
Да не сте за возење утре после 6-6:30? :)
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.185
Поени од реакции
34.416
Топло е тој период, подобро би било после 7. Или на 6-6:30 сабајле мислиш? :cautious:
После 7 е секако боље, ама ако цепаме Средно-Пантелејмон да не ни се стемни? Или би извозеле за саат ипол? :)[DOUBLEPOST=1501533678][/DOUBLEPOST]
...е тогаш ни женско не можи нели? ако не е во топ форма ? :несвест:
Никој е се раѓа во форма, земи точак, веслај со нас и ќе влезеш. Имаш ли точак воопшто? :)
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.185
Поени од реакции
34.416
...е тогаш ни женско не можи нели? ако не е во топ форма ? :несвест:
Никој е се раѓа во форма, земи точак, веслај со нас и ќе влезеш. Имаш ли точак воопшто? :)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 

Xibalba

Corona Australis
Член од
24 јануари 2012
Мислења
6.084
Поени од реакции
11.481
Преѓеска ја извозев таа релација за 1:20 минути, без форсирање. Таман на граница е со стемнувањето, светло запалив кога слегов во Козле, чисто ради колите не дека не се гледаше.
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.185
Поени од реакции
34.416
Преѓеска ја извозев таа релација за 1:20 минути, без форсирање. Таман на граница е со стемнувањето, светло запалив кога слегов во Козле, чисто ради колите не дека не се гледаше.
18:45 начелно?
Би оделе од Нерези до Пантелеј, таман да загрееме нозе до таму :)
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.185
Поени од реакции
34.416
Пак само јас и @Branchez ќе одиме? Мислев има повеќе бајкери од акција тука... :)[DOUBLEPOST=1501621808][/DOUBLEPOST]Лабаво, исто како на видеото
https://www.relive.cc/view/1112646932
 
Последно уредено:

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.185
Поени од реакции
34.416
Има некој за до Водно утре сабајле? :)
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.923

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.185
Поени од реакции
34.416

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.185
Поени од реакции
34.416
Абе вие возите или само пишувате за точаци? :)) Кој е за на Водно утре сабајле?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom