Kajgana Bike Club на Strava

Дискусија во форумот 'Велосипедизам' започната од Мистичен, 22 мај 2017.

 1. Acohipmk

  Acohipmk Манипулативна кокошка.

  Член од:
  3 ноември 2008
  Мислења:
  1.215
  Допаѓања:
  1.631
  Тоа од прилика оди вака.
  [​IMG]
   
  Bubache, Bafra, Martinmkd и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 2. Martinmkd

  Martinmkd Roadie

  Член од:
  20 мај 2009
  Мислења:
  182
  Допаѓања:
  257
  @Acohipmk омилена ти е сликава откако те познавам :anco::D
   
  На Acohipmk му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Branchez

  Branchez Punctum vivimus

  Член од:
  24 јануари 2012
  Мислења:
  5.041
  Допаѓања:
  8.704
  Некој со желба за размрдување до Водно? :motorce: (во недостаток на меме што вози точак :D)
   
 4. Bafra

  Bafra

  Член од:
  30 јануари 2011
  Мислења:
  1.288
  Допаѓања:
  971
  Колку време е тоа размрдување, до каде возите отприлика ... одамна не сум возел па пред некој ден се реактивирав.
  Центар - Радишани за 1ч возам, тоа кондиционо како би му дошло ??? :toe: незнам дали би ви парирал за по Водно сеуште.
   
 5. Acid

  Acid Администратор

  Член од:
  22 јануари 2005
  Мислења:
  33.285
  Допаѓања:
  25.376
  Кој е за до Средно Водно - Пантелеј денес? Старт во 18 часот! :)

  @Branchez?

  Sent from my SM-G935F using Tapatalk
   
  На Branchez му/ѝ се допаѓа ова.
 6. red.devil

  red.devil

  Член од:
  27 април 2009
  Мислења:
  5.573
  Допаѓања:
  9.206
  Ќе дојдев јас ама некако рано ми е, само што ќе се вратам од работа треба да го јавнувам точакот. Ако ви одговара нешто покасно (?! :unsure:), ако не, ќе ви се приклучам викендов ако возите.

  П.С. Со маичките ништо работата, така?
   
 7. Acid

  Acid Администратор

  Член од:
  22 јануари 2005
  Мислења:
  33.285
  Допаѓања:
  25.376
  6:30? Порано се стемнува, а и посвежичко е и во 6 се "јаде". Затоа и така се договоривме начелно тројца до сега. Ај бе дојди! :)

  Sent from my SM-G935F using Tapatalk
   
 8. red.devil

  red.devil

  Член од:
  27 април 2009
  Мислења:
  5.573
  Допаѓања:
  9.206
  6:30 може. Пиши ми само појќе инфо каде се собирате. :)
   
 9. Branchez

  Branchez Punctum vivimus

  Член од:
  24 јануари 2012
  Мислења:
  5.041
  Допаѓања:
  8.704
  Count me in
  --- Споено дупло мислење, 15 август 2017 во 16:32 ---
  Може кај Кочо Рацин, или кај Тутунска?
   
  На red.devil му/ѝ се допаѓа ова.
 10. red.devil

  red.devil

  Член од:
  27 април 2009
  Мислења:
  5.573
  Допаѓања:
  9.206
  Тутунска може, 18:30.
   
  На Branchez му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Acid

  Acid Администратор

  Член од:
  22 јануари 2005
  Мислења:
  33.285
  Допаѓања:
  25.376
  Договорено :)
   
  На red.devil му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Acohipmk

  Acohipmk Манипулативна кокошка.

  Член од:
  3 ноември 2008
  Мислења:
  1.215
  Допаѓања:
  1.631
  Ве видов денес, од средно кон пантеле на пола пат, јас обратно возев. Утре ако возите, ќе ви се придружам.
   
 13. Acid

  Acid Администратор

  Член од:
  22 јануари 2005
  Мислења:
  33.285
  Допаѓања:
  25.376
  Еве ја екипата :)

  20170815_222743.jpg 20170815_201238.jpg 20170815_201115.jpg
   
  На Cappie, Martinmkd, Dovahkin и уште 2 други им се допаѓа ова.

Сподели преку: