Xibalba
Поени од реакции
11.485

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Добар ник!
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Xibalba
  парва
  парва
  Мислу дека глеа на емисију на Нил Деграс Тајсон, ама видиш,помешаја сам ги бројке, и тој бајаги хаха.
  И мене ми немаше логика, викам много брзо орбитира.
  Фала на инфо.
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Xibalba
  Вечер после 12 до 8 сабајле излези надвор и гледај нагоре. Најавуваат 70% низ цела земја. :)
  • Ми се допаѓа
  Reactions: LazarG
  Xibalba
  Xibalba
  Веќе 2 месеци не сум таму :(
  Сепак фала за информацијата
  Artemisia Vulgaris
  Artemisia Vulgaris
  Виде ли барем додека беше тука?
  Xibalba
  Xibalba
  Да, да, фатив нешто малку. Облаците зезнаа работа тогаш.
  Планирам да полагам IELTS тест па барав информации на форумов и видов дека сте напишале мислење.
  Може да ме информирате од кои материјали учевте и каде ги добивте?
  Благодарам однапред
  Xibalba
  Xibalba
  Prati mi tvoj mail ili dropbox i ke ti gi pratam vecer/utre materijalite sto gi imam .
  E
  e234
  sara.angeleska@gmail.com

  Благодарам многу!
  Xibalba
  Xibalba
  Proveri si mail
  Xibalba
  Xibalba
  Штета што не може да се стави Црн бумбар :(
  Благоев
  Благоев
  Нема на залиха црни бумбари. Сите се потрошија на опозицијата. :-(
  Ти го пријавив "мислењето". Ако можеш воздржи се од ниски удари и своите лични фрутрации продолжи да ги лечиш на други начини.
  Врв аватар жими све - тоа е тоа.
  Xibalba
  Xibalba
  Па ако сме искрени, тој треба да е „грбот“ на Македонија.
  Dave
  Dave
  Ако сме најискрени, тоа е „шупакот“ на Македонија....со опроштење.
  Xibalba
  Xibalba
  Многу буквално го сфати тоа што ги пишав, не за џабе „грбот“ го ставив во наводници ;)
  Не туку ми лајкај кажи како си дали ти фалам:)))
  leandra
  leandra
  Не таму погоре бе ќе цркнам од врнежи:)) Погоре као погоре у позиција. Метеопат тежок сум, речи и на Шпанија да се оправи:))
  Xibalba
  Xibalba
  Шпанијо, оправи се.! Ете, средено :)
  Туку, честитка за унапреџење, што поскоро да се множат и други, лошо го разбрав тоа одење погоре.
  ПС. Не се замарај со Џони и бандата, почнаа да си легнуваат на брашното, им снемува аргументите за пропагандата
  leandra
  leandra
  Ги имаат парите златен, ја имаат моќта и 98% поддршка. Заеби ние сме си истите, ја ти и упте двајца :))) Фала, ајде бегај од таму да не те мислам.
  H
  Xibalba
  Xibalba
  За Дрисла си во право, таму може една помала централа да се изгради која ќе го користи метанот од отпадот.
  За ветерниците не си, сепак хидро енергијата кај нас е доста поисплатлива економски гледано.
  H
  Hip.Hop_MKD
  Како и да е и хидроцентралите & ветерниците зависат само од едно нешто: метеролошките услови. :D
  Ни водата ни врнежите се редовни и постојани, а ни ветрот не е непроменлив.
  Како уште рано сабајле ти се коментира на темата за Грујо? Стварно, како? Го сонуваш цела ноќ или што е работава?
  Xibalba
  Xibalba
  Се спремам за на работа, успат проверувам што има ново. Сабајлево се логирав само ради Украина, ама испадна дека на друго искоментирав. Теми за Грујо и БЦ не треба има, не знам зошто сеуште не е во канта оваа.
  Нил Амстронг ли те сликаше? :)
  Xibalba
  Xibalba
  Не, не, ова е selfie.
  Нил Армстронг спремаше сендвичи во лунарниот модул тогаш.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom