Kajgana Bike Club на Strava

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.185
Поени од реакции
34.416
Утре сабајле, 9:30-10 до Ајватовци.
За сега сме 4 :)
 

Xibalba

Corona Australis
Член од
24 јануари 2012
Мислења
6.080
Поени од реакции
11.471
Da ne znae nekoj kako se trga pogresno uploadirana slika na Strava?
 

Acohipmk

Манипулативна кокошка.
Член од
3 ноември 2008
Мислења
1.449
Поени од реакции
2.000
Da ne znae nekoj kako se trga pogresno uploadirana slika na Strava?
Од мобилен кога ќе отвориш, оди на Edit activity, па потоа стисни на сликата и ќе те праша Do you want to remove this photo.
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.185
Поени од реакции
34.416
Некој за возење околу 13ч? :)
 
Член од
17 април 2007
Мислења
163
Поени од реакции
325
Утре сабајле до Јасен (над Матка) 6:15АМ пред МакПетрол на Излез од СК?
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.565
Поени од реакции
16.404
Кога ке купам нов точак би сакал една тура да возам со @Acohipmk, го пратам на Страва вози јако. А со другаров @Гард ке чекаме следната година здравје да возиме некоја јака тура исто. :D
 
Член од
27 септември 2010
Мислења
5.056
Поени од реакции
7.127
Кога ке купам нов точак би сакал една тура да возам со @Acohipmk, го пратам на Страва вози јако. А со другаров @Гард ке чекаме следната година здравје да возиме некоја јака тура исто. :D
За мене тек сега почнува сезоната на 'јаки' тури :D Летово на +38 степена не беше изводливо.
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.185
Поени од реакции
34.416
Дечки, од денес имаме дресови и маички за велосипедизам во нашата продавница :)

Ако има интерес, може да направиме и некои кул Kajgana Bike Club дресови со сопствен дизајн :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom