How I Met Your Mother

Кој ви е омилен лик од серијата


  • Вкупно гласачи
    301
  • Гласањето е завршено на .
Член од
5 септември 2009
Мислења
3.528
Поени од реакции
619
Добар финиш напраија ал мое мислење се дека 8 сезони се доволни за ова :D
 

Srcee

Unforgettable
Член од
29 април 2008
Мислења
5.275
Поени од реакции
3.496
The writers have confirmed it's indeed Barney's and Robin's wedding. And they are marrying because "it had to be Robin" and "there is this undeniable chemistry between these two that just doesn't go away". Barney and Robin are marrying because they belong to each other. Nor green card, not visa (as Robin holds American citizenship). Deal with it. ;)
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.951
Поени од реакции
84.388
И на крај пак ќе направат некој swerve и ова ќе падне во вода.
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
И на крај пак ќе направат некој swerve и ова ќе падне во вода.
Па кажуваше Тед дека тоа било едно од најкатастрофалните венчавки......we`ll see
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Референци до 20 години стари филмови.

Заеби ти Аватар заебанции пример во Симпсон, не, во серијава ќе се заебаваме сеуште со Star Wars и Terminator.

Enough is enough, а заебанциите како таа со вратата слободно нека си ги задржат за себе - затоа што ниту актерите се доволно добри за да прават такви фаци, ниту пак нешто претерано добра заебанција е тоа.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.951
Поени од реакции
84.388
Не можам да ја најдам сцената со mixtape-от на Барни. Ептен јака епизода беше таа со "Моби" :D
Ако ја најде некој нека ја постира :D

nvm еве :D

 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Леле ако не завршат Барни и Робин заедно, ќе искршам нешто.:mad:
 
Член од
13 март 2011
Мислења
2.277
Поени од реакции
1.989
Леле ако не завршат Барни и Робин заедно, ќе искршам нешто.:mad:
Море нека ја завршат серијава веќе, та кoј ќе остане заедно не е ни битно веќе. Ако и нареднава сезона е 4 срање епизоди, 1 со три смешки и пак така ќе се измориме..
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.290
Поени од реакции
15.508
Леле ако не завршат Барни и Робин заедно, ќе искршам нешто.:mad:
Искрено Робин треба да заврши со мене, али бидејќи ова е само филм, нека заврши со кој сака...

п.с. Серијава е лав стори, не комедија како што ја презентираат...
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Море нека ја завршат серијава веќе, та кoј ќе остане заедно не е ни битно веќе. Ако и нареднава сезона е 4 срање епизоди, 1 со три смешки и пак така ќе се измориме..
Искрено Робин треба да заврши со мене, али бидејќи ова е само филм, нека заврши со кој сака...

п.с. Серијава е лав стори, не комедија како што ја презентираат...
Штa Ќеш кад сам емотивац...:ROFLMAO: Многу сакам кога двајца имаат хемија и едноставно МОРА тие двајца да завршат заедно иначе ја бришам серијата и ќе станам најголем хејтер. Секогаш така бурно емотивно реагирам дури и кога во серија/филм тие шо треба да завршат заедно не завршуваат. Мразам краеви без хепи ендинг.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom