House of the Dragon

Член од
17 декември 2019
Мислења
1.325
Поени од реакции
2.209
Serijava a i borbata za prestolonaslednik mozea da zavrsat so eden zbor - Dracarys od strana na Lady Driftmark, koga iskoci so zmejot pred kralicata i nejziniot sin..
 
Член од
4 ноември 2013
Мислења
828
Поени од реакции
1.275
Кој мадафака е овој Метју Смит , како го глуми Демон , лудило мозга.

Најголема замерка до сега ми е говорењето на High Valyrian,КАТАСТОФА се сите освен Метју Смит.

Кога ке почнат да зборат кога се на некој змеј(кога даваат команди), ми се сере.

Во ГОТ дефинитивно 10 пати подобро го говореа.
 

Stef_12

Player hater
Член од
15 јануари 2009
Мислења
856
Поени од реакции
274
Кој мадафака е овој Метју Смит , како го глуми Демон , лудило мозга.

Најголема замерка до сега ми е говорењето на High Valyrian,КАТАСТОФА се сите освен Метју Смит.

Кога ке почнат да зборат кога се на некој змеј(кога даваат команди), ми се сере.

Во ГОТ дефинитивно 10 пати подобро го говореа.
Јас па мислам дека овие 10 пати подобро го говорат.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom