Heroes

klime7

vending
Член од
6 ноември 2007
Мислења
1.241
Поени од реакции
52
Просечна епизода, почнаа многу да импровизираат
Ако продолжи вака, се плашам дека нема да можам да ја догледам до крај :nesum:
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.606
Поени од реакции
43.434
!!! SPOILERS !!!

. . . . . . . .
. . . . . . . .
Ke може во иднина да го следите неговиот пример , и пред постовите да ставате дека има Спојлери , зашто има луѓе кои сега почнале да ја гледаат серијава и нејкат да знаат што се случува во наредните епизоди . Има модератор кој го регулира ова ?
Не ми е проблем што давате размислувања и дешавки од последните епизоди , али бар пред таквите постови ставете како во цитатот погоре дека има Спојлери . . . :smir: Истото важи и за другите серии , Лост, Prison Break и останатите .
 

oBi_VaN

Is the man!
Член од
11 ноември 2007
Мислења
756
Поени од реакции
21
Meне баш оваа сезона ми е подобра од минатите... Втората беше право срање, а и првата не ми беше нај нај, спрема критиките што ги слушав беше далеку од фаленото, барем за мене. :smir:
Втора сезона мораше да биде скратена заради штрајкот, затоа немаше некоја дефинирана форма! Правилната верзија беше 24 епизоди од 2 сезона и поради штрајкот беа скратени на 16! Па види сеа ти... А инаку 4та епизода од 3та сезона е една од најдобрите во серијалот до сега! Дај боже и другите епизоди да бидат вакви, има да се скренам!!!:vozbud:
 
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.477
Поени од реакции
22.166
Четвртата епизода беше супер баш вчера ја гледав и стварно ми се допадна.
 

Божино

4815162342
Член од
27 јуни 2007
Мислења
8.596
Поени од реакции
13.281
Закон. Лудило. Неверојатно. Прекрасно. Само овие зборови ми текнуваат како опис на 5 епизода. Пресврти, ефекти, приказна... ЗАКОН. Најдобра сезона која шо ја кладе HEROES во самиот врв на мои омилени серии. Закон. Устав!
 

Болиглава

A cold fact
Член од
16 јуни 2007
Мислења
4.701
Поени од реакции
2.353
Закон. Лудило. Неверојатно. Прекрасно. Само овие зборови ми текнуваат како опис на 5 епизода. Пресврти, ефекти, приказна... ЗАКОН. Најдобра сезона која шо ја кладе HEROES во самиот врв на мои омилени серии. Закон. Устав!
Не ми текнуваат ни мене попогодни зборови. Оваа епизода беше НАЈ од сите во третава сезона. Гром.
 

ErT

Console Dude
Член од
17 ноември 2007
Мислења
2.208
Поени од реакции
265
5тава.... Made of Pure Win and Awesome hehe.:vozbud:. YATAI!
 

Solid

Зона на самракот
Член од
26 август 2007
Мислења
7.174
Поени од реакции
4.133
Петрели сењиор е тука.:nesvest:
 
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.477
Поени од реакции
22.166
Најдобрата епизода до сега , само не ми е јасно која е моќта на Петрели
 

DarthMakedon

Македонец
Член од
20 април 2008
Мислења
1.913
Поени од реакции
166
ау се измешаа работиве
не се знае кој е добар кој лош
јако ќе биде
 

DarthMakedon

Македонец
Член од
20 април 2008
Мислења
1.913
Поени од реакции
166
најака моќ има Петрели сениор
се појаки епизоди
 

schtranga

Кратовчанче
Член од
7 август 2005
Мислења
1.295
Поени од реакции
18
seriite se super , bidejki bev vaka nestrpliva da gi gledam , si gi simnav site od internet i gi gledav
 

Kajgana Shop

На врв Bottom