DarthMakedon
Поени од реакции
150

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Пријателе дали сеуште си заинтересиран за купување компјутер на старо?
  Ако имаш пари донирај во Кајгана фамилијата, да отвориме места за да влезете повеќе луѓе.
  H
  Dada se snajdov fala.So memoriska preku mass storage a bez memoriska preku COm port i alcatel pc suite.
  tnx :)
  H
  Druze gledam deka si go zemal alcatelov.
  Pa da te prasam:
  Kako go povrzuvas USB-to.Jas go stavam kabelot,selektiram mass storage.Mi go naogja kako drive vo my computer ama koga ke probam da vlezam vo nego mi vika please insert disk.
  Instalirav driveri i pak nejke.
  Da ne treba da se prefrlaat fajlovi od pc vo telefon preku Alcatel Mobile Suite?
  Fl odnapred
  zdr
  Od ekonomija pokonkretno Ekonomska Analiza mi treba seminarska na enda od ovie temi:
  -Poim i sodrzina na ekonomskata analiza
  -Vidovi na ekonomska analiza
  -Postojani sredstva
  -Vrednost na postojanite sredstva
  -Amortizacija na postojanite sredstva
  -Metodi na ekonomska analiza
  Dali imas seminarska na nekoja od ovije temi da mi pratis
  Blagldaram Odnapred
  Ги иам да... ама ДБЗ долгометражните не обичните ДБ... значи ДБЗ, ДБГТ и ДБЗ долгометражни иам... а за договор види кај мене на профил мсн мое...
  губевмо 1-0
  и по 10 минути направивме пресврт 2-1 (Пато по асистенција на Гатузо и Рони од слободен)
  прво полувреме игравмо сјајно...

  во второ скоро голот не го видовмо не стисна торино...
  имаше пенал за нас рони шутна во гол играчов со рака ја удре и судијава не досуди, после истото се случува на спротивната страна удира во раката на Каладзе и суди пенал...
  даде Росина гол и знаев дека е крај :)  дека не си гледал ти опишав накратко :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom