Friends

Член од
4 јуни 2009
Мислења
11.332
Поени од реакции
27.891
Леле едвај чекам да го чујам тоа Oh my god од факинг Џенис. И зошто Мајк го нема? Не дека беше некој фактор ама кога веќе го носат и Ричард...
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.335
Поени од реакции
57.916
Ќе беше подобро гостите да беа дел од шоуто порано, а не некои нови фаци кои немаат врска со истото.

Подобро мене да ме викнеа is all I'm saying. Сигурно ги знам репликите подобро од актерите, можам да ги потсетам кога ќе заборават нешто :pos:
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.297
Поени од реакции
78.960
Бекам ќе биде гостин!!!!
awww!!!! cutE!!!!!

Бекам ми е еден од оние фаци на кои се палат жениве, а кои не ми се омразени, затоа што е cute, ама беше добар фудбалер. Стварно.
 

Cannon

Doctor
Член од
22 март 2009
Мислења
5.101
Поени од реакции
5.839
Бекам ќе биде гостин!!!!
awww!!!! cutE!!!!!

Бекам ми е еден од оние фаци на кои се палат жениве, а кои не ми се омразени, затоа што е cute, ама беше добар фудбалер. Стварно.
А шо ни е гајле нас што мислиш ти за Бекам и дали бил cute или не.

Sent from my SM-A405FN using Tapatalk
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.297
Поени од реакции
78.960
А шо ни е гајле нас што мислиш ти за Бекам и дали бил cute или не.

Sent from my SM-A405FN using Tapatalk
можеш за било кој пост на форумов ова да го кажеш
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.297
Поени од реакции
78.960
Ама темава е за Пријатели. Не за твоите чувства кон Бекам

Sent from my SM-A405FN using Tapatalk
Точно. Но, што можеш ти тука да сториш околу овој проблем?
Да кенкаш вака повремено?
Да го пријавиш постот?
Да го пријавиш и да продолжиш да кенкаш?
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.906
Поени од реакции
84.311



 

Sussaro

Southern comfort, southern sun
Член од
27 декември 2005
Мислења
5.704
Поени од реакции
22.117
Накљукани со ботокс во фаците, отечени како да биле намачкани со мед и фрлени во пчеларник. Физички изгледаат вештачки, а таков очекувам да биде и овој рејунион. Како Војче Китановски, Ранко Рангелов и Чави Чејс сега да прават заеднички настап. На стара слава, на фаќање на сентимент и носталгија кога си бил млад и ти биле хит. Како Софија Лорен, Брижит Бардо и Клаудија Кардинале да се сликаат сега за Плејбој. Тоа се моите очекувања, се надевам дека грешам.
Циљаат да монетирзираат на чувство, чувство што не секој може да го долови. Како што може на пример песнава:


А во недостаток на асална кинематографија, во време кога се се рециклира, ререциклира и реререциклира, каде се прават римејкови на римејкови може и ќе успеат, ниска е рампата.
 

AceCaleb

Деспот на Адот
Член од
31 декември 2007
Мислења
5.818
Поени од реакции
10.965
Накљукани со ботокс во фаците, отечени како да биле намачкани со мед и фрлени во пчеларник. Физички изгледаат вештачки, а таков очекувам да биде и овој рејунион. Како Војче Китановски, Ранко Рангелов и Чави Чејс сега да прават заеднички настап. На стара слава, на фаќање на сентимент и носталгија кога си бил млад и ти биле хит. Како Софија Лорен, Брижит Бардо и Клаудија Кардинале да се сликаат сега за Плејбој. Тоа се моите очекувања, се надевам дека грешам.
Циљаат да монетирзираат на чувство, чувство што не секој може да го долови. Како што може на пример песнава:


А во недостаток на асална кинематографија, во време кога се се рециклира, ререциклира и реререциклира, каде се прават римејкови на римејкови може и ќе успеат, ниска е рампата.
Спотов ја напраи песнава уште појака него што беше, а веќе беше јака.

Носталгично веројатно ќе биде како ја со Терминатор, знам дека ќе биде говно, али јебига, се вика Терминатор, па, да поднесем бол :/

Али, нека тепа.
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.335
Поени од реакции
57.916
Некој да ме тагне кога ќе ја пренесуваат епизодата на Аренабг?

Thanks!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom