Friends

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Пријатели

Гледам зборувате за повеќе сериски филмови, па реков моите омилени да ги ставам. Ги пратев порано на а1, а сега прибидејќи ги имам сите од интернет, по ред си ги гледам и најубави ми се! Понекогаш ми е криво што уствари немам такво друштво и такво дружење :pos: :P

 
J

Johnny Stulic

Гостин
I mene mi bea favorit posebno Joy.Mislam deka napolno si gi zasluzuvaat parite so si gi zemaat .Mnogu pati me nasmeale i raspolozile kako pravi prijateli :)
 
V

VirtualA

Гостин
Една од најдобрите серии
Дури ја даваа на ХРТ2 редовно ја гледав, криво ми е крајот шо не го фатив
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
Закон серија. Само што Џенифер Анистон ме нервират :x
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
virtuala напиша:
Една од најдобрите серии
Дури ја даваа на ХРТ2 редовно ја гледав, криво ми е крајот шо не го фатив
И јас никогаш не сум гледала повеќе од 5-та сезона, а 10 се. Сега баш како што си одам по ред, стигната сум до 8-та, и закон се ептен. Едвај чекам да ги догледам :P
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.175
Поени од реакции
34.322
Чендлер е закон, Џенифер Анистон ми гази по нерви. Серијата е воглавно океј, за наши простори. :wink: Сепак, кога би бирал помеѓу Пријатели и Симпсонови - би избрал Симпсонови. :wink:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Мене ми се сите екстра. Ама ако морам да издвојам еден или двајца тоа се Џои и Фиби. Помутави створења неможеа да измислат сите заедно :pos: :pos: :pos: Баш денес во епизодата што ја гледав, на повеќе наврати имаше дијалози меѓу нив двајца ... е тоа е врв! :poos:
 

OBDN

Ходајучи Вујаклија
Член од
25 јули 2005
Мислења
1.456
Поени од реакции
32
Chandler i Joey vo kombinacija bea najzakon :)
Ic ja nejkev i jas Jennifer Aniston, mnogu mutav karakter ima vo serijalot a i Monica ne mi praese keif. Od curive Phoebe rulz! :)
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855


Smelly cat, smelly cat, what are they feeding you?
Smelly, smelly, smelly cat, smelly cat, it's not your fault. :poos: :poos: :eek:jea:
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
Acid напиша:
Чендлер е закон, Џенифер Анистон ми гази по нерви. Серијата е воглавно океј, за наши простори. :wink: Сепак, кога би бирал помеѓу Пријатели и Симпсонови - би избрал Симпсонови. :wink:
Ето кој е мој чоек бе! :eek:jea: :oops: :wink:
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
ја неможам да ги одвојам ама Моника ми беше најнесмешна, Рос ми беше најзакон, а Чендлер, Фиби и Џои беа најсмешни, и Рејчел не беше којзнае што ама у пакет со претходниве и она е добра
 

StormAngel

Stormology
Член од
22 јануари 2005
Мислења
5.059
Поени од реакции
244
Многу малку серии сум гледал од Фриендс, ама тие што сум ги гледал ме искршиле од смеење.
 

Wolf Pack

ThE ChieF
Член од
24 јули 2005
Мислења
783
Поени од реакции
5
Chandler i Phoebe se zakon na serijata. Nikogash ne mozhe Friends da go stigne Seinfeld :pos: Simpsons pa ich, a Trailer Park Boys samo u sonovi :cuc:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom