Footballidentity.com

Daniel.

Juventino per sempre
Член од
18 август 2009
Мислења
620
Поени од реакции
356
Има некој добра идеја, некако да ја промовираме играва??
П.с. Може креаторот на групата на фејс да ме контактира ?
Јас имаВ. Направив веб страна за лигата, ама оставив, немаше никој заинтересиран, незнаесв што да правам, и сега не сум правеј апдејт уште од завршувањето на сезона 4!
Инаку имам веб за мојот клуб http://thepirates.handzonsitemaker.com/
Него го апдејтирам скоро секој ден :)
 

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
Дај нека се стават повеќе играчи од КАЈГАНА, и го замолувам на ТЕНК да стане менаџер на Вардар.:smir:
 

Tise_MKD

Sir Tishe_MKD
Член од
11 февруари 2009
Мислења
931
Поени од реакции
11
Nema potreba dosta seriozen trener e i Srbinov, ( ako ne go baniraat) kako mene : )

nego spanecov e dosta seriozen tip toa mi se sviga, ako nisto drugo ke ja napravi bar za nekoj procent pointeresna ligata a so toa i igrata :)
 

Daniel.

Juventino per sempre
Член од
18 август 2009
Мислења
620
Поени од реакции
356
Nema potreba dosta seriozen trener e i Srbinov, ( ako ne go baniraat) kako mene : )

nego spanecov e dosta seriozen tip toa mi se sviga, ako nisto drugo ke ja napravi bar za nekoj procent pointeresna ligata a so toa i igrata :)
Сигурен сум дека шпанецот ќе направи нешто од клубот (јас му најдов неколку играчи и веднаш ги купи). А ако сака ТЕНК нека ми каже и ќе најдеме и некои играци за него, ќе се активираат сите клубови, а уште малку и 6тиот клуб стигнува.
Туку гледам, Босанците отвориле 2 лиги еј, а ние сеуште неможеме да ја активираме оваа, едната :nenene:
 
Член од
27 март 2009
Мислења
1.051
Поени од реакции
112
Што е ова ..преку .!. веќе ..
последниве 2 утакмици ..неможам да влезам во next match ..ќе стегнам ..долу ми пишува done ..а прозорецот е цел бел ..ни топки се полнат ..ни ништо ..
имам адобе флеш плеер ..најнова верзија ..иам apple quicktime ..незнам шо можи да е ..
ако знае некој помош ..добро би ми дошло ..
фала однапред
 
Член од
14 јануари 2008
Мислења
4.251
Поени од реакции
909
Што е ова ..преку .!. веќе ..
последниве 2 утакмици ..неможам да влезам во next match ..ќе стегнам ..долу ми пишува done ..а прозорецот е цел бел ..ни топки се полнат ..ни ништо ..
имам адобе флеш плеер ..најнова верзија ..иам apple quicktime ..незнам шо можи да е ..
ако знае некој помош ..добро би ми дошло ..
фала однапред
Кај мене е се ок, пробај со друг browser. Chrome e најдобар. Или пак исчисти си ги колачињата(cookies).
 

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
Vardar се без менаџер еве му шанса на ТЕНК да покаже што знае.:)
 
Член од
27 март 2009
Мислења
1.051
Поени од реакции
112
добро бе не сум глуп до толку XD
се пробав ..незнам шо можи да е ..
 

-G-

Успешен
Член од
15 јуни 2009
Мислења
636
Поени од реакции
255
Јас само што се регистрирав на играта ми се гледа интересна само вие како поискусни играчи да ми дадете хедс ап нешто за играта и ако може да влезам во некој тим. Фала
 
Член од
16 јануари 2009
Мислења
2.731
Поени од реакции
1.063
Вардар е пред распад(што ми е многу криво).
Сите од овие странциве се решени да си одат после 3 коло во ЛШ што најверојатно ќе го изгубиме катастрофално зашто во најдобри денови имаше 5-6 души онлајн.Вчера од Јунајтед го јадевме 2-0 со 3 играчи онлајн.
Затоа ајде нека доаѓа некој менаџер зашто тимов ќе биде ко Ред Лајонс
 

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
Верувам во ТЕНК дека ќе направи нешто ајде нека аплицира.
 

Daniel.

Juventino per sempre
Член од
18 август 2009
Мислења
620
Поени од реакции
356
Вардар е пред распад(што ми е многу криво).
Сите од овие странциве се решени да си одат после 3 коло во ЛШ што најверојатно ќе го изгубиме катастрофално зашто во најдобри денови имаше 5-6 души онлајн.Вчера од Јунајтед го јадевме 2-0 со 3 играчи онлајн.
Затоа ајде нека доаѓа некој менаџер зашто тимов ќе биде ко Ред Лајонс
Како дојде до тоа бе. Јас отчекував победа, и тоа голема од вас, а вие... Што се случи? Гледам сите играчи се разбегаа... Зошто така?

Јас само што се регистрирав на играта ми се гледа интересна само вие како поискусни играчи да ми дадете хедс ап нешто за играта и ако може да влезам во некој тим. Фала
Ако сакаш јас да ти понудам клуб, во кој ќе можеш да играш. Ако сакаш кажи ми, ќе ти средам да играш во еден клуб, па и прва постава можеби ќе бидеш.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom