Адиктус
Поени од реакции
33

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • B
  Утре послем 16:00 часот слободен си за COD4?
  Одамна ти ветив, па начекав слободно време (Ваљда), па да мавниме некоја партија?
  Адиктус
  Адиктус
  Бев на одмор 10 дена.. Од утре натаму ќе бидам на Garena, пиши кога си расположен за игра.
  B
  BrunoFresh
  Во ред
  здраво : ))
  активен БЕВ доста порано , сега ништо веќе 2год
  на мирц јас кога играв бев во нашите лиги највеќе активен mwc и балканската таму бев админ
  а играв и на уште 2-3 места myMGN итн
  сега во моментов незнам кој лиги се активни уште на мирц , нашиве знам веќе не се одамна
  извини ама незнам што да ти кажам сам мораш да видиш кај играат јакиве играчи и да пробаш таму да се бутнеш : ))))
  Ја купииииив !! Фала многу брат. Само треба да чекам да се симне 3-4 саати и после онлајн !!!
  Другата недела ќе си ја земам и Виетнам од таму :)
  Извини што те малтретирам, ама уште ова да те прашам.
  Како оди плаќањето. Со каква картичка може да се плаќа ?
  Aха, прочитав и таму исто тоа пишуваше. Значи се што треба да направам одкако ќе ја купам е да го активирам CD key-to преку EA download manager и после самиот тој ќе ми даде опција да ја симнам играта. Фала мноооогу !! Утре ја зимам сигурно :)
  A како да ја симнам играта одкако ќе ми стигне тоа CD key. Каде да го активирам тој CD key ?
  Гледам по форуми викаат дека работат не легално. Имало да се сличи некогаш да дадам искористени CD keys. Па ако знаеш кажи повеќе за ЕА store.
  Имаш купувано од таму, сигурно е ?
  Кажи ми се што знаеш за таа продавница и дали може да се симне дирекно како што може од ЕА store.
  мех, си најдов бета кијови по нет :D
  и тоа 2 си собрав, нека има xD
  ја симнав ама ме мрзи да ја пробуем
  утре..:D
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom