Footballidentity.com

Daniel.

Juventino per sempre
Член од
18 август 2009
Мислења
620
Поени од реакции
356

Tise_MKD

Sir Tishe_MKD
Член од
11 февруари 2009
Мислења
931
Поени од реакции
11
Vaka interesno mi bese stvarno kako manager, ama Poveke bi sakal da se probam kako fudbaler, mnogu poveke zabava mislam i relaksacija ima kako fudbaler, vaka e tesko da se raspravas so 22 karakteri

Pa dokolku saka nekoj da go prevzeme timot slobodno neka pise, da se odkazam od Fc Vardar da si napravam Fudbaler
 

Daniel.

Juventino per sempre
Член од
18 август 2009
Мислења
620
Поени од реакции
356
Vaka interesno mi bese stvarno kako manager, ama Poveke bi sakal da se probam kako fudbaler, mnogu poveke zabava mislam i relaksacija ima kako fudbaler, vaka e tesko da se raspravas so 22 karakteri

Pa dokolku saka nekoj da go prevzeme timot slobodno neka pise, da se odkazam od Fc Vardar da si napravam Fudbaler
Tishe дај не се глупирај, седи си со Вардар, не си го уништувај менаџерот. Плус ако си идеш ти останувам само јас Македонски тренер овде, во Македонија ејј, 1 мак. тренер во Македонија, нема смисла... Дај остани си, баш е интересно, а ако сакаш фудбалер, купи си нов слот и направи си фудбалер, битно тимот не си го оставај!
 

Tise_MKD

Sir Tishe_MKD
Член од
11 февруари 2009
Мислења
931
Поени од реакции
11
Nemozam stvarno pointeresno e kako fudbaler, aj moze za nekoe vreme ke si kupam slot ama toj ke go igram kako manager, ostavam tim napraven 100% dobar taka da koj i da dojde manager lesno ke mu bide!!
 

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
Дај да ја активираме Фејсбук Групата за Мак Лигата.
 

Daniel.

Juventino per sempre
Член од
18 август 2009
Мислења
620
Поени од реакции
356
Дај да ја активираме Фејсбук Групата за Мак Лигата.
Ајде, кој е креатор на групата?

Друго, нема смисла ова во Македонска лига, да има повеке странски менаџери отколку македонци. Стварно нема смисла! Рикен, дај врати се барем ти, да се повратиме малку, така ќе ни ја превземат лигата странци. Почнувам да губам мотив за да ја играм играта...
 

Daniel.

Juventino per sempre
Член од
18 август 2009
Мислења
620
Поени од реакции
356
Ново интервју од нашиот единствен новинар: http://footballidentity.com/WorldAndCompetition/Newspapers/U111.aspx?id=4195
Прочитајте го, навистина е добро, и ставете лајк, за да накачи рејтинг.
Предходното интервју собра 9 лајкови, што е малку, можеме да собереме повеќе, не има многу од форумов, така да ставајте лајк.
И браво за addictus, што се потрудил да направи интервју, со вториот најдобар менаџер во целата игра.
Браво
 

Адиктус

Дрф.
Член од
26 јануари 2008
Мислења
725
Поени од реакции
33
Ново интервју од нашиот единствен новинар: http://footballidentity.com/WorldAndCompetition/Newspapers/U111.aspx?id=4195
Прочитајте го, навистина е добро, и ставете лајк, за да накачи рејтинг.
Предходното интервју собра 9 лајкови, што е малку, можеме да собереме повеќе, не има многу од форумов, така да ставајте лајк.
И браво за addictus, што се потрудил да направи интервју, со вториот најдобар менаџер во целата игра.
Браво
Благодарам за промоцијата... ^_^
Интервјуто требаше да се појави порано, но сепак 3-4 дена го чекав да добијам одговор на прашањата..
Веројатно следните статии нема да бидат интервјуа, туку нешто околу играта...
Да се вратам дома, можеби ќе пробам да направам нешто за да ја промовирам играта...
 

Daniel.

Juventino per sempre
Член од
18 август 2009
Мислења
620
Поени од реакции
356
Благодарам за промоцијата... ^_^
Интервјуто требаше да се појави порано, но сепак 3-4 дена го чекав да добијам одговор на прашањата..
Веројатно следните статии нема да бидат интервјуа, туку нешто околу играта...
Да се вратам дома, можеби ќе пробам да направам нешто за да ја промовирам играта...
Нема проблем, интервјуто го заслужува тоа, браво, супер е, само продолжи така, и кажи кога ќе има нешто ново, да видиме, да ставиме лајк, за да накачиш рејтинг.
 

Daniel.

Juventino per sempre
Член од
18 август 2009
Мислења
620
Поени од реакции
356
Што има ново, зошто ништо не пишувате???? Ќе ни пропадне темава без веза!
 

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.313
Поени од реакции
6.167
Кажете кој три атрибути ви имаат најголема вредност?
ја сум CD најголеми атрибути ми се :

Speed - 86.9
Stamina - 64.5
high passing - 61.44
 

jovanovski

Motherfucker Jones
Член од
30 јуни 2008
Мислења
3.789
Поени од реакции
1.294
утре дербито вардар-мацедониа :)
 
Член од
14 јануари 2008
Мислења
4.251
Поени од реакции
909
Bojan RnR - CM

Acceleration - 82.97
Speed - 79.94
High passing - 78.72

И уште vision и low passing ми се над 70.
 

Адиктус

Дрф.
Член од
26 јануари 2008
Мислења
725
Поени од реакции
33
Има некој добра идеја, некако да ја промовираме играва??
П.с. Може креаторот на групата на фејс да ме контактира ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom