Daniel.
Поени од реакции
356

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Рецензија не значи дека треба цел филм да го раскажиш. Друг пат ставај ја приказната во спојлери.
  Daniel.
  Daniel.
  За која реценизја поточно зборуваш?
  џимеј
  џимеј
  Dumb and dumber... тазе е филмот а многумина не го гледале уште и не знам колку сакаат да им биде раскажано нешто повеќе од почетокот. Не сум го гледал ни јас, вака од око мислев дека има делови за спојлер.
  Daniel.
  Daniel.
  Па и не баш, тоа се случува во првите 20тина минути од филмот. Кога го изгледаш ќе видиш што зборувам.
  Можеш да ми помогнеш околу порталот кој го дизајнирам преку тим вјуер? На Word Press го работам.Поздрав
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom