Footballidentity.com

Член од
5 септември 2009
Мислења
3.528
Поени од реакции
619
Јок бе брат се нема време јас 5 дена неделно не сум дома :D
 
Член од
3 ноември 2009
Мислења
3.935
Поени од реакции
19.730
Ако ја чита уште некој темава, и е заинтересиран за играње повторно, нека ми пише ПП. :)
 

Mad_Coko

blow me!
Член од
21 август 2010
Мислења
7.079
Поени од реакции
12.297
ти пишав јас во ПП, слабо стојам со време, ако ептен фали играч ќе дојдам, а и да ми кажете кое време ќе бидат утакмиците за посигурно.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom