Footballidentity.com

Mad_Coko

blow me!
Член од
21 август 2010
Мислења
7.081
Поени од реакции
12.299
Planiram sledna sezona da si idam od Borec,pa prednost imaat mak klubovite!
Ima li nekoj zainteresiran ? :smir:
Освен борец и варадр други македонски тимови нема,значу сакаш у вардар да одиииш :) ,еве сеа работнички глеаме да го праиме само со македонски играчи ама тимот нема пари...
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.634
Поени од реакции
10.234
За наредна сезона доколку нема место во Вардар би сакал да одам во тим на некој македонски менаџер ако има некој заинтересиран нека кажит :)
Кој беше ти,што играше?
 
Член од
5 септември 2009
Мислења
3.528
Поени од реакции
619
Ќе почекате со случајот до 22:40 вечер догаш ќе добиете конечен одговор :)
 

van Postar

поштен ко поштар
Член од
8 јули 2010
Мислења
173
Поени од реакции
16
Кој е заинтересиран да игра во Шведска прва лига со максимална плата нека се јави преку ПП кај мене во тимот Стокхолм јас сум менаџер се гледаме таму :smir:
 
Член од
16 јануари 2009
Мислења
2.729
Поени од реакции
1.061
Браво за борец денес немаа среќа прво промашија 1 вс 1 шанса после им изблокиравме неколку пати доста добри шутеви сепак докажавме зашто Борец и Вардар се едни од најдобрите екипи во Македонија и зашто се борат за титула.
 

Tise_MKD

Sir Tishe_MKD
Член од
11 февруари 2009
Мислења
931
Поени од реакции
11
Браво за борец денес немаа среќа прво промашија 1 вс 1 шанса после им изблокиравме неколку пати доста добри шутеви сепак докажавме зашто Борец и Вардар се едни од најдобрите екипи во Македонија и зашто се борат за титула.

Posle ovaa pobeda mislam deka napravivme najgolem cekor kon borbata za titulata, znaejki deka Mighty nemaat izigrano ni protiv Borec ni protiv pirates, nie gi izigravme i dvete najteski utakmici...
 
Член од
7 мај 2009
Мислења
710
Поени од реакции
55
коа сакам да играм ми го вика ова:
Connection Error
Error #2032
HTTP Status: 0
Try to refresh the page. If this problem still remains please post the problem description on the forum
шо да правам?
 

Tise_MKD

Sir Tishe_MKD
Член од
11 февруари 2009
Мислења
931
Поени од реакции
11
I uste edna rabota :) zaboraviv da go izbrisam kielini od private forum :) moze i imale pristap do nasiot tim ( iako ne veruvam deka bilo taka ) hehe kako i da e dobra utakmica, mnogu teska i cestitki do Ace :) bas mi e milo on sto ni brcna gol heheh
 

Kajgana Shop

На врв Bottom