MAKYsek
Поени од реакции
93

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Прифати ја понудата од Вардар за да можеш во среда да играш на дербито со нас !
  Во Вардар се вратија мн јаки поранешни играчи.;)
  СРЕЌНА НОВА 2010 ГОДИНА, ЗДРАВЈЕ, УСПЕХ И ПРОСПЕРИТЕТ И УШТЕ МНОГУ ТИТУЛИ ЗА НАШИОТ ОМИЛЕН ФУДБАЛСКИ ТИМ ВО СЛЕДНИТЕ 365 ДЕНА ВИ ПОСАКУВААТ ОД ФАН КЛУБОТ НА МАНЧЕСТЕР ЈУНАЈТЕД!

  GLORY GLORY MAN UNITED!
  А
  Во недела обавезно на footballidentity играме со Red Lions!
  А од каде си ти и каде играш кошарка, го прочитав тоа што си го напишал за Јан Весели па да те прашам онака информативно :) Позз
  Среќна Нова 2009 година, да ни е успешна како и претходната, да се редат трофеи како и денови во новата и да продолжиме да си го сакаме и подржуваме најдобриот клуб како и до сега.

  GLORY GLORY MAN UNITED

  Chombe_United( Manchester United president :) )
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom