Football Manager 2019

Член од
22 септември 2016
Мислења
17
Поени од реакции
5
Чаре, купи си оригиналот.
И кај мене исто... си излегуваше во виндоус... после логото...
Ми беше инсталирана на ссд системскиот диск... после пробав на хдд дискот и се си беше ок....
Само малце споро додека стартува ама после си вози супер...
Незнам што враг му е што не сака да стартува од ссд :toe:
 
Член од
4 септември 2019
Мислења
44
Поени од реакции
16
Добра е да ама ќе ја видиме и во реализација.
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
14.129
Поени од реакции
10.852
Мн почнаја да ги китат со глупости веќе губи смисла играта на момент. Ќе додадат нешто ново шо вреди ќе додат уште 50 работи непотребни...
 
На врв Bottom