Football Manager 2019

Член од
22 септември 2016
Мислења
17
Поени од реакции
5
Чаре, купи си оригиналот.
И кај мене исто... си излегуваше во виндоус... после логото...
Ми беше инсталирана на ссд системскиот диск... после пробав на хдд дискот и се си беше ок....
Само малце споро додека стартува ама после си вози супер...
Незнам што враг му е што не сака да стартува од ссд :toe:
 
Член од
4 септември 2019
Мислења
77
Поени од реакции
39
Добра е да ама ќе ја видиме и во реализација.
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
14.509
Поени од реакции
11.450
Мн почнаја да ги китат со глупости веќе губи смисла играта на момент. Ќе додадат нешто ново шо вреди ќе додат уште 50 работи непотребни...
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
80.710
Поени од реакции
179.077
Ja има 20ката некаде по торенти?
 

POWER-MKD

Per aspera ad astra
Член од
1 март 2008
Мислења
4.729
Поени од реакции
618
Како да симнам patch понова верзија за 19'? Има негде да се симне, за да не испадне дека се игра верзијата првична од 2018 година
 

Syn

^ Фабричка грешка
Член од
23 декември 2007
Мислења
25.752
Поени од реакции
26.113
Ja има 20ката некаде по торенти?
Можно е тие mkdev да ја кракнале, така да биди на штрек деновиве би требало да искочи на торент у случај да е добро ова.
Имаше као демек иначе бајпас сеа кога ја пуштија фри на стим 2 недели или колку и да беше, па да средиш да ја играш без стим и после фри периодот ама еве глеам ги јебе откако заврши, ништо од тоа не искочи шо е добро зашо ме мрзеше да ја истерам процедурата : ))))
 

POWER-MKD

Per aspera ad astra
Член од
1 март 2008
Мислења
4.729
Поени од реакции
618
Најдов на 1337.to пишува uncraked.
 
На врв Bottom