Football Manager 2011

Ddime

████████████████████
Член од
18 февруари 2007
Мислења
5.076
Поени од реакции
212
дајте некој валиден торент од играва :)
 
Член од
1 јули 2008
Мислења
2.030
Поени од реакции
2.045
http://www.footballmanager.com/news/www.footballmanager.com/patches
само да прашам...најверојатно од овде ги симнувате, од официлајната страница? И второ, како се инсталираше во играта?
Да, од тука. И кај што ќе го симнеш шачот кликаш два пати, стискаш run мислам беше и автоматски си ја наоѓа играта и се инсталира. :)
 

Lovec

http://trophymanager.com/
Член од
14 февруари 2010
Мислења
65
Поени од реакции
1
знае ли некој до што може да е проблемот кога и да започнам да играм со маќедонска лига и играм 3,5 години (сезони) со еден тим и стално ми излегува потоа краш дамп дали некој го имал тој проблем и го решил ?
 

POWER-MKD

Per aspera ad astra
Член од
1 март 2008
Мислења
4.763
Поени од реакции
644
знае ли некој до што може да е проблемот кога и да започнам да играм со маќедонска лига и играм 3,5 години (сезони) со еден тим и стално ми излегува потоа краш дамп дали некој го имал тој проблем и го решил ?
Мене рандом ми искача таква порака, и ако не сум зачувал ми почнува од почеток. Ама не значи дека секогаш на ист датум се појавува, и никако да го напраам.
 

Lovec

http://trophymanager.com/
Член од
14 февруари 2010
Мислења
65
Поени од реакции
1
Мене рандом ми искача таква порака, и ако не сум зачувал ми почнува од почеток. Ама не значи дека секогаш на ист датум се појавува, и никако да го напраам.
па тражев нешто по форум али некако неможам да го употребам пише да одам на гаме лист па пропортис па локал нешто тамо али неможам да најдам точно
 

Lovec

http://trophymanager.com/
Член од
14 февруари 2010
Мислења
65
Поени од реакции
1
пробај со одморд да го прескокнеш судниот ден :)
нема суден ден туку од кога ќе се појави прв пат и потоа на секој 3 недели некаде нон стоп излегува краш дамп додека не го оставам тој клуб и заминам во друг или сум слободен
 
Член од
22 април 2010
Мислења
16
Поени од реакции
0
Дали можете да ми дадете некоја страна за скиној. Јас ја знам само
Код:
оваа
ама не се баш нешто таму скинојте. Дали може некој да ми даде некоја друга страна. Фала однапред.
Некој најде нешто?
 
P

PewDiePie

Гостин
Прашање,дали можеш да купиш нон еу играч ако истото лето преминал во тим од твојата лига а тебе веќе ти е потполнето нон еу местото за таа сезона ?
 
Член од
24 јануари 2011
Мислења
523
Поени од реакции
148
Ај некој нека ми даде некој интересен предлог со кој да играм пука од досада??????????
Само да не се следниве екипи:Реал,Вардар,Интер,Борусија,Арсенал
Ако има некој интересен предлог нека ми каже незнам со кој да играм :jaj::jaj:
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.233
Ај некој нека ми даде некој интересен предлог со кој да играм пука од досада??????????
Само да не се следниве екипи:Реал,Вардар,Интер,Борусија,Арсенал
Ако има некој интересен предлог нека ми каже незнам со кој да играм :jaj::jaj:
Класика. Атлетик Билбао. Не смееш да купуваш играчи кои не се Баскијци. Одличен предизвик.

Кој било друг клуб од 2ра или 3та лига. Јас најчесто ги земам Нотингем Форест или Лидс Јунајтед од Премиер.
 
Член од
7 јули 2010
Мислења
1.695
Поени од реакции
828
Ај некој нека ми даде некој интересен предлог со кој да играм пука од досада??????????
Само да не се следниве екипи:Реал,Вардар,Интер,Борусија,Арсенал
Ако има некој интересен предлог нека ми каже незнам со кој да играм :jaj::jaj:
Играј со Ајакс :wink: Јас одиграв 3 години со нив па направив трансвер во Јуве уште 6 сезони али во Ајакс е доста занимливо.Ако сакаш во посилниве лиги некој просечен тим земи ја Фиорентина а и со Леверкузен е доста интересно.
 

jovanovski

Motherfucker Jones
Член од
30 јуни 2008
Мислења
3.789
Поени од реакции
1.294
Прашање,дали можеш да купиш нон еу играч ако истото лето преминал во тим од твојата лига а тебе веќе ти е потполнето нон еу местото за таа сезона ?
мислам дека не...но можеш вака-make an offer--->цената---->transfer date (end of season) и така играчот ќе ти се префрли за следната сезона а и ќе добие искуство во лигата :)

Ај некој нека ми даде некој интересен предлог со кој да играм пука од досада??????????
Само да не се следниве екипи:Реал,Вардар,Интер,Борусија,Арсенал
Ако има некој интересен предлог нека ми каже незнам со кој да играм :jaj::jaj:
Рома- без многу пари за трансфери но сепак имаш кредит да продадеш неколкумина
саутемптон има добри поединци пробај да ги вратиш во прва
наполи, валенсија, вест хем...
 

Morgan Freeman

Немодератор
Член од
23 април 2010
Мислења
2.938
Поени од реакции
4.431
А ќе можам ли со ристор бек ап фајл да продолжам да си го играм зачуваното или не оди таа работа така?
Ајт сеа поздрав и честит Велигден на сите христијани. :)
 
Член од
24 јануари 2011
Мислења
523
Поени од реакции
148
Ај нека ми каже некој добар квалитетен креативец за во во Партизан.Почнав со нив,земав неколку засилувања bruno aguiar(DC),Madson(AMR/L),robston(DM) и еден млад напаѓач Lucas Gaucho а го продадов Petrovic за 15м на Фулам.
И среќен Велигден
 

Kajgana Shop

На врв Bottom