Football Manager 15

Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Све играчишта се во Билбао .. овој Ибаи гомез е зверотина !
 
Член од
16 јули 2010
Мислења
2.951
Поени од реакции
1.923
Функционира ли торент на Арена бг кракед верзија, или да не си га трошу време џабе? :)
Фала.
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
1.170
Поени од реакции
2.635
ае сеа коа КОНЕЧНО ја симнав и средив ко што сакам со китс , логос и све остало предложете тим за играње :)
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Ова гол на колото незнам како се одбира на играва :D Моите играчи даваат гол од слободен , и уште еден при центаршут со волеј удар , и гледам моиве ги нема никаде а на второ место овој од еибар што ми даде гол со глава .
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Ај нека ми прати некој линк од последниот апдејт, го нема ни на кикес ни на замунда да го ебам.
И за зимските трансфери пач ако има.
на nosteam нема излезено ништо?

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Дечко ја само на замунда и кикес знам да барам. :D:angel:
едноставно е,не ти треба торент ос ностеам.влези на нивниот сајт побарај фудбал менаџер и кликни,ќе ти отвори цела страна.обично таму излегуваат прво кракови и слични срања :D

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
 

Толстој

екс Бомбастичен
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.920
Поени од реакции
11.945
ае сеа коа КОНЕЧНО ја симнав и средив ко што сакам со китс , логос и све остало предложете тим за играње :)
Јас моментално играм со Кечкемет од прва лига на Унгарија, но ја играм од време навреме, коа ми е апла досадно. Интересна лига имаат маџарите, пробај со некој тим од Унгарија, Швајцарија, Молдавија, Украина, Белорусија, Полска ако сакаш предизвици со мали клубови.
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Моментално со Рајо на 4 место без нерешено до сега 8 победи 6 порази Liga BBVA_ Overview Profile.png
Валенсија газат , мене ме победија во 90 играчот мој му ја поклона на негредо и ми даде гол , ќе извадев нерешено . Со 0 буџет за трансфери и мала плата неможам ни играч да потпишам , едвај сега ваљда ќе ги земам од следна сезона како слободни играчи Пачеко , Инуи и Морено .[DOUBLEPOST=1423576205][/DOUBLEPOST]
Која верзија играте што нема крашоој ?
Ностим верзија.
 

POWER-MKD

Per aspera ad astra
Член од
1 март 2008
Мислења
4.763
Поени од реакции
644
Crash dump дава и кај мене, од замунда ја симнав. Претходно ја играв 5 месеци ок беше, па откао ми појави креш ја избришав и сеа пак да ја инсталирам не сака. Ај малце помош.[DOUBLEPOST=1423593265][/DOUBLEPOST]Crash dump дава и кај мене, од замунда ја симнав. Претходно ја играв 5 месеци ок беше, па откао ми појави креш ја избришав и сеа пак да ја инсталирам не сака. Ај малце помош.
 
U

Unspecified

Гостин
Моментално со Рајо на 4 место без нерешено до сега 8 победи 6 порази Прегледај го приврзокот 114041
Валенсија газат , мене ме победија во 90 играчот мој му ја поклона на негредо и ми даде гол , ќе извадев нерешено . Со 0 буџет за трансфери и мала плата неможам ни играч да потпишам , едвај сега ваљда ќе ги земам од следна сезона како слободни играчи Пачеко , Инуи и Морено .[DOUBLEPOST=1423576205][/DOUBLEPOST]
Ностим верзија.
користеш некој фикс за имињата на тимовите?
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
користеш некој фикс за имињата на тимовите?
Да даниел фикс некако се викаше .
Иначе Гранада после 20 кола е на 2 место :pos::cuc: јас туркам некако со Ваљекано 4-5 место ...[DOUBLEPOST=1423606827][/DOUBLEPOST]Полуфинале во купот против Реал , победа на пенали . Првата во гости ја изгубив со гол во 91 2-1 ама дома требаше да ги товарам и тепав само 2-1 , во продолженија ми повредија 2 клучни играчи и еден ми доби црвен картон и остнав со 7 играчи во поле :D
Rayo Vallecano v Real Madrid_ Match Post Match.png
 
Последно уредено:
Член од
24 декември 2008
Мислења
1.375
Поени од реакции
1.566
ае сеа коа КОНЕЧНО ја симнав и средив ко што сакам со китс , логос и све остало предложете тим за играње :)
Глазгов Ренџерс, Атлетик Билбао, Лидс, Портсмут, а јас пред некој ден почнав со АЕК Атина, исфрлени се во трета лига, од 2016-та се селат на ново стадионче, одличен предизвик да ја сопрам доминацијата на Олимпијакос.
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
1.170
Поени од реакции
2.635
Фала на предлозите ќе почнам вечерва , се одлучив за Шефилд Јунајтед уште од првиот менаџер коа почнав да играм ми беа симпатичен филм :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom