FIFA 2010 пријателски натпревари

Член од
8 февруари 2009
Мислења
3.825
Поени од реакции
1.293

Dovichinski_10 | 6 : 4 | goodlife_philipsis

Dovichinski_10 | 3 : 2 | goodlife_philipsis
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.433
Поени од реакции
9.670
Кико - Довичински 5:5 (7:8 на пенали)
Кико - Довичински 3:4 (играв со црвен уште од 11 минута)
 
Член од
8 февруари 2009
Мислења
3.825
Поени од реакции
1.293

Dovichinski_10 | 5 : 3 | kikodelovski

Dovichinski_10 | 4 : 1 | kikodelovski
 
Член од
20 ноември 2009
Мислења
8.110
Поени од реакции
8.580
Немам играно со никој од форумов...но играм со моите пријатели.....еве неколку резултати....јас играв со Реал Мадрид.....
Real Madrid 3:0 Liverpool
Real Madrid 7:0 Barcelona
Real Madrid 1:2 Arsenal
Real Madrid 4-2 Man.Utd​
 
Член од
8 февруари 2009
Мислења
3.825
Поени од реакции
1.293
Пријателите да не се случајно викаат Аматер Ботс или нешто слично а ? Или пак пост билдинг ?
 
Член од
16 мај 2010
Мислења
5.053
Поени од реакции
3.131
MAN-CE-STER : stefcho 3:1
MAN-CE-STER : stefcho 2:1

--- надополнето ---

Nemanja : stefcho 3:3[(4:3)na penali] - vodev 0 : 3 i se opustiv i na kraj za 6-7 min mi dade 3 gola... P.S ne e clen na forumov
Nemanja : stefcho 1:4
Nemanja : stefcho 0:3
 

Man-ce-ster

fanatic
Член од
2 јануари 2009
Мислења
1.524
Поени од реакции
707
MAN-CE-STER - LOLZONLOLZON 4 - 3
MAN-CE-STER - LOLZONLOLZON 3 - 0 ( tipot izgasi) vo 76 min -
 
Член од
21 јуни 2010
Мислења
192
Поени од реакции
13
Па,ни стигна и новата фифа,почнавме лига,но еве тема за пријателските натпревари

Еве мрежа за пријателски натпревари

Network ID:FIFA 2010 Friendly Matches
Network Password:0000

Ej a kade da odam i da napsiam ID i Password???
 

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
Ајде кој сака со мене една?
 

Tise_MKD

Sir Tishe_MKD
Член од
11 февруари 2009
Мислења
931
Поени од реакции
11
Ajde jas ke te sredam tebe!!
 

PS

Се вчитува...
Член од
30 јуни 2010
Мислења
44
Поени од реакции
2
Јас сакам да те средам
 

Kajgana Shop

На врв Bottom