FIFA 2010 пријателски натпревари

Член од
13 декември 2008
Мислења
1.345
Поени од реакции
75
Па,ни стигна и новата фифа,почнавме лига,но еве тема за пријателските натпревари

Еве мрежа за пријателски натпревари

Network ID:FIFA 2010 Friendly Matches
Network Password:0000
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
17.823
Поени од реакции
21.933
Акси-Сајтлер 5:1 Торес 5 гола:na:
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
30.844
Поени од реакции
38.225
ManUtdChampions 2:0 Saven Juventus ..Вчера ја игравме,сакав да отворам тема,ама ме мрзеше:jaj:
 
Член од
29 февруари 2008
Мислења
729
Поени од реакции
6
абе брака ај дајте по пп некој линк за да ја симнам фифа 10 фала однапред
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
2.905
Поени од реакции
400
Ај некој нека ми каже како да играм со вас, плеасе:)..:Фала::њаа:
 
Член од
28 јули 2008
Мислења
78
Поени од реакции
2
koj saka prijatelska NEKA BARA:) ... igrav ja so nekoi od tuka :D frchea po 10 15 gola na utakmica :D:D:D
 
Член од
7 септември 2008
Мислења
692
Поени од реакции
21
Teufelchen - ТоРпЕдО# (6-3 )

Teufelchen - Фициани 3-3 (3-5) na penali
Teufelchen - Фициани 4-0
 
Член од
28 јули 2008
Мислења
78
Поени од реакции
2
kyTpe 3:0 Save 30ta minuta se iskluchi choekot ....

i mi pisha ... "SHTO CHIT KORISTISH" OMFG !
 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
Некој да каже како и што да правам, ми се игра една фифа...онака. Фифата сеа ја инсталирав, што друго ртеба да правам за да играм со некој?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom