FIFA 2010 пријателски натпревари

Член од
21 јуни 2010
Мислења
192
Поени од реакции
13
епа ко ќе се логираш на хамачи одиш во network па join an existing network и пишиш ID и password.
1 Prasanje: Ok a koja verzija od Hamachi treba da ja downloadiram ili nema vrska!?
2 Prasanje: I odkako ke odis vo network i join existing network kako treba da zapocnam da igram protiv nekoj drug ili toj da zapocni da igra protiv mene???
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.433
Поени од реакции
9.670
1 Prasanje: Ok a koja verzija od Hamachi treba da ja downloadiram ili nema vrska!?
2 Prasanje: I odkako ke odis vo network i join existing network kako treba da zapocnam da igram protiv nekoj drug ili toj da zapocni da igra protiv mene???
1. Јас ја имам верзијата 2.0.1.66. Спушти ја таа.
2. Од ко ќе влезиш во некоја мрежа, некој ќе ти објасни таму за да не постирам овде. :)
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.433
Поени од реакции
9.670
Кој е за една пријателска ? ? ?
 

sanos_a

www.autobusi.net/
Член од
12 декември 2008
Мислења
554
Поени од реакции
82
ко ке пробам да се логирам пише This network appears to be full
што значи тоа?
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.433
Поени од реакции
9.670
ко ке пробам да се логирам пише This network appears to be full
што значи тоа?
Тоа го пиши кога ќе ја внесиш мрежата и ако е полна т.е. има поголем број играчи, го пиши тоа.
Пробај влези во некоја друга мрежа.
 

sanos_a

www.autobusi.net/
Член од
12 декември 2008
Мислења
554
Поени од реакции
82
Тоа го пиши кога ќе ја внесиш мрежата и ако е полна т.е. има поголем број играчи, го пиши тоа.
Пробај влези во некоја друга мрежа.
во која друга мрежа?
кажи ID и password
 

sanos_a

www.autobusi.net/
Член од
12 декември 2008
Мислења
554
Поени од реакции
82
ги пробав сите мрежи што се на форумов и сите се полни. дајте кажете некоја да се пробаме. играам фифа од 98 година и до сега немам пропуштено ниедна серија од оваа игра
 
M

mercenary

Гостин
Сака некој да изиграме 2-3 пријателски?
Се стаив у ^ мрежа..МАКЕДОНИЈА А СУПЕРЛИГА 3...
 
M

mercenary

Гостин
Хмм...на хамачи ми рекоа некој пач треба да имам за фифата?
Дај нека објасни што-како за почетниците на хамачи...ако не му е тешко.

--- надополнето ---

Ок е сеа,се снајдов,не требало никаков пач.
Ако некој сака да играме,нека пише на профил.
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.433
Поени од реакции
9.670
Ајде кој сака некоја пријателска, вака после фудбалот и шетањето малку фифа да прицниме...тој шо сака нека иди на хамачи ;) ;) ;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom