Facebook - официјална тема (новости, прашања, проблеми)

Sapphire

Persona non grata
Член од
30 јануари 2011
Мислења
935
Поени од реакции
1.557
Океј без нервози ве молам, се среди конечно. ;)
 
Член од
11 ноември 2009
Мислења
2.804
Поени од реакции
2.623
Се моли #Facebook да не се понаша ко #Twitter
 

Sapphire

Persona non grata
Член од
30 јануари 2011
Мислења
935
Поени од реакции
1.557
Колку време ти беше down Facebook-от? Мене од 10 сабајлево, па до сега, ми го пишува истото..

Сат време... не знам зошто кај тебе толку долго, пробај прати им емаил може ќе го средат :confused:
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.044
Поени од реакции
2.289
Колку време ти беше down Facebook-от? Мене од 10 сабајлево, па до сега, ми го пишува истото..

Значи и кај други имало.Од сабајле од коа станав кај 12 уште не ми уклучува.


Account Temporarily Unavailable.

Your account is currently unavailable due to a site issue. We expect this to be resolved shortly. Please try again in a few minutes.
 
Член од
9 јуни 2013
Мислења
17
Поени од реакции
0

Falcao

rossonero per sempre
Член од
28 мај 2008
Мислења
1.981
Поени од реакции
551
Не, ќе чекаш само да ти се направи. само она graph search можеш.
https://www.facebook.com/about/graphsearchоди надолу и кликни Тry graph search.
пфф
со граф срчов можам да видам за секој мој пријател кои слики ги има лајкнато откако го има профилот :confused:


Може ли некако да се подеси, да не може да го гледа секој тоа?
 
Член од
4 септември 2010
Мислења
705
Поени од реакции
200
Sorry, this page isn't available
Зошто ми излегува ова? Неможам да го додадам еден пријател на фб. Колку се нервирам, има решение?:mad::mad:
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
21.969
Поени од реакции
48.157
Sorry, this page isn't available
Зошто ми излегува ова? Неможам да го додадам еден пријател на фб. Колку се нервирам, има решение?:mad::mad:
Има...Нека те додаде тој тебе :)
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
18.184
Поени од реакции
29.738
Не, ќе чекаш само да ти се направи. само она graph search можеш.
https://www.facebook.com/about/graphsearchоди надолу и кликни Тry graph search.

Има начин да се вратам на старо, се додека сами не го средат, апдејтнат?

Имам проблем одкога ја "пробав" графа пребарувачот. Не ми стигаа известувања, лајкови и коментари.. ги гледам пример на моја објава и се тоа, ама во нотификации прво не светвнуваше, сега воопшто ги нема.
 

Big Bull

ОК
Член од
23 август 2008
Мислења
557
Поени од реакции
392
Има начин да се вратам на старо, се додека сами не го средат, апдејтнат?

Имам проблем одкога ја "пробав" графа пребарувачот. Не ми стигаа известувања, лајкови и коментари.. ги гледам пример на моја објава и се тоа, ама во нотификации прво не светвнуваше, сега воопшто ги нема.
Пробај ако ти е на англиски фејсбукот, смени го на македонски би требало да го снема graphsearch.
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: wot

Зајче

Бело, и тоа!
Член од
13 септември 2008
Мислења
3.335
Поени од реакции
3.945
Има некој проблеми со фејсбуков денес?
 

white_eagle

: : stuck in void : :
Член од
21 јануари 2008
Мислења
953
Поени од реакции
716
пфф
со граф срчов можам да видам за секој мој пријател кои слики ги има лајкнато откако го има профилот :confused:


Може ли некако да се подеси, да не може да го гледа секој тоа?
Не може.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom