Facebook - официјална тема (новости, прашања, проблеми)

Член од
13 септември 2010
Мислења
114
Поени од реакции
2
Може ли да прочиташ порака без кај другиот да се покаже seen, дека ``божем`` не си ја прочитал?
 

VENOM

تعيش حياتك بالطريقة التي
Член од
5 октомври 2008
Мислења
1.664
Поени од реакции
535
Може ли да прочиташ порака без кај другиот да се покаже seen, дека ``божем`` не си ја прочитал?
Имаше некои add-ons на Chrome и Mozilla а колку се функционални побарај и пробај, а таква опција во самиот FB нема.
 

.Sky.

Заменик министер без титула
Член од
15 февруари 2013
Мислења
6.857
Поени од реакции
7.241
Дечки имам еден проблем значи сите страници на Google работат одлично но на фејсбук кога ќе се уклучам ептен споро ми отвара се чуствувам како да работам на pc 2 :cautious: Дај кажете што може да биде и како да го оправам еве и сега неможам да се седам на фб :гомце:
 

Samurai Jack

Penspinner
Член од
15 април 2012
Мислења
3.659
Поени од реакции
8.659
Имате ли проблем со прикачување видео на фејсбук? Ја неможам да прикачам ми покажува грешка, видеото беше со музика па си викам ај да не е copyright и ја мутирав, ама глеам дека не е тоа проблемот, како вие прикачувате видеа? Ја го користев Bloom-от до пред некое време ама гледам сеа дека и со него неможам да прикачам, помош?
 
Член од
5 март 2011
Мислења
841
Поени од реакции
824
Брзо ве молам казувајте како да ја понистам понудата за приателство бидејки сум глуп не ни видов дека бил профилот на девојками а јас мислев дека е мојот и понудив на две три девојки приателство ако види треба да ја трпам барем пола саат со "кокодакање" :D
 

Samurai Jack

Penspinner
Член од
15 април 2012
Мислења
3.659
Поени од реакции
8.659
Брзо ве молам казувајте како да ја понистам понудата за приателство бидејки сум глуп не ни видов дека бил профилот на девојками а јас мислев дека е мојот и понудив на две три девојки приателство ако види треба да ја трпам барем пола саат со "кокодакање" :D
Нели имаш Friend Request Send, отиди со маусот на тоа и најздола ќе видиш ќе ти се појави опција Cancel Request. :icon_lol:
 
B

Blade Torch

Гостин
Значи има една страна шо нејќам да ја прочитам , не пак да ја видам . Ама ми излегува како sponsored на фејсбук и ми се крева притисокот. Има ли чаре некако да ја однесам во три лепе да не ми се појавува. Ако некој објасни го честам кафе/пиво . Поздрав.

Ако му удрам еднаш Hide , никогаш повеќе нема да се појави ?
 
Член од
23 март 2011
Мислења
1.032
Поени од реакции
945
јас имам прашање.

значи користам фејсбук,е сега од овие времеплови и незнам што сакам да прашам дали има опција доколку ми се допадне некоја слика и кликнам ,,ми се допага да не ја видат сите мои пријатели.


зошто често кликнувам и слики со разголени луге :vozbud:
 
Член од
21 октомври 2009
Мислења
1.529
Поени од реакции
2.391
јас имам прашање.

значи користам фејсбук,е сега од овие времеплови и незнам што сакам да прашам дали има опција доколку ми се допадне некоја слика и кликнам ,,ми се допага да не ја видат сите мои пријатели.


зошто често кликнувам и слики со разголени луге :vozbud:
:sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick:

тешко на пријателите твои
 
Член од
17 ноември 2012
Мислења
4.547
Поени од реакции
5.305
Дајте некоја страна со интересни и смешни кавери, ама не они хипстерскине со некои глупи quotes на нив :cautious:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom