Facebook - официјална тема (новости, прашања, проблеми)

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.628
Поени од реакции
11.224
Да помогнеме и ние (македонците) кај можеме

1709675995278.png
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
15.225
Поени од реакции
7.745
Успеав да сменам пасворди после не знам ни јас колку обиди.1709715035307.png
1709715140070.png
1709715079050.png
 

Boksy be

Jolie
Член од
6 октомври 2022
Мислења
77
Поени од реакции
67
Zdravo, kako moze da se vrati Facebook profile sto mu e zaguben sekakov pristap! Se sekavam i na tocnata prva lozinka i na poslednata! Koj ke mi pomogne so instrukcii vo PP ке му бидам вечно благодарен! Или предложете Facebook Live Support! Thank you.
 

SuicideMessiah

Советник
Член од
7 јули 2008
Мислења
5.562
Поени од реакции
281
Дали знае некој за новиот баг што се појавува на Фејсбук на личните профили? Не може да се гледа текстот, не постот, текстот е невидлив кога се пишува. Тоа е така и на фан страната доколку се постира нешто со истиот профил, за разлика во групите се гледа.

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Член од
12 март 2009
Мислења
19.958
Поени од реакции
15.974
Дали знае некој за новиот баг што се појавува на Фејсбук на личните профили? Не може да се гледа текстот, не постот, текстот е невидлив кога се пишува. Тоа е така и на фан страната доколку се постира нешто со истиот профил, за разлика во групите се гледа.

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
Sega mi se pojavi nekoj bag, ne mi e jasen
Ispadna na FB post okolu 27mart 1941, go sheruvav na Viber ama FB ne dava da go sheruvam na FB na mojot profil, samo toj post, pishuva deka postot e izbrishan... A NE E
 

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.616
Поени од реакции
31.821
Дали некој знае како можам да го отворам мојот чат на фб, од мојот профил?
Си ставав ко забелешки со години во него, и со оваа глупоста енкриптед менкриптед и пиновите исчезна и воопшто кога пребарувам во пораки ме нема.
 
Член од
20 мај 2023
Мислења
563
Поени од реакции
2.511
Не ми ги прикажува постирањата од никој, вклучително ниту постовите во групите каде што сум член. Чаре?

Screenshot_20240621-055210.jpg
 

Kajgana Shop

На врв Bottom