FA & Capital One Cup

Член од
27 јуни 2020
Мислења
3.175
Поени од реакции
7.436
Кога ќе ги пројдеме Челзи, ќе се видиме у полуфинале :D
Абе лесно ти е тебе да се заебаваш со овој куп, ама види како им е на навивачите на Челзи. Единствена шанса за некаква титула им беше. :unsure:
 
Член од
8 септември 2008
Мислења
11.834
Поени од реакции
10.147
Чувај го Пеп за финале бе, не е интересно во 1/4 да го испаѓаме
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147
Ама сеа не прај да го замразиме Арсенал па и ти да ти ебам тоа Ганерот. :D Стелт и Ули напраија да ме нервира Баерн а имав огромен респект према нив, не замарај ти со Арсенал за глупости. :D
Истиов вајб го имав за Баерн, али откако го оставив Стелт блокнат на година дена, некако ми се вратија симпатиите према тимот.
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Кон чолисимо беше упатено прашањето ако добро забележав но добро сепак убаво е да се знае и твоето мислење за Лено како на утакмицава така и општо за неговата кариера како голман у фудбал.

Поздрав и за 10 минути повели во темата Серија А, ќе има мал коктел по повод испаѓањето на Милан од квалификациите за Лига Европа.
Како вистински другар, побратим и кум, би сакал да ти помогнам и да ти предложам теми во кои што би можел да пишуваш на таа тема а да не си офтопик:

1. Драга Кајгана
2. Серија А
3. Фудбалски Вести
4. Останати фудбалски лиги
5. UEFA Europa League
 
Член од
8 септември 2008
Мислења
11.834
Поени од реакции
10.147
Ама сеа не прај да го замразиме Арсенал па и ти да ти ебам тоа Ганерот. :D Стелт и Ули напраија да ме нервира Баерн а имав огромен респект према нив, не замарај ти со Арсенал за глупости. :D
Остај ме бе во Мики Маус куп да се искурчам бем ти то, овде ако не каде, не гледаш сто години самотија не тепа
 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
8.977
Поени од реакции
55.048
Истиов вајб го имав за Баерн, али откако го оставив Стелт блокнат на година дена, некако ми се вратија симпатиите према тимот.
Значи ја ако го стаам Стекот на блок може и ќе си го засакам животов а?
 
Член од
8 септември 2008
Мислења
11.834
Поени од реакции
10.147
Денес беше маестрален, одлични одбрани имаше.
Автоматски споено мислење:

П.С. Не дека генерално не е, не го делам нејзиното мислење.
Сеа ќе ни каже скаутов, не е вратен ја има гледано Дандалк-Клаксвик
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.626
Поени од реакции
14.399
Ама сеа не прај да го замразиме Арсенал па и ти да ти ебам тоа Ганерот. :D Стелт и Ули напраија да ме нервира Баерн а имав огромен респект према нив, не замарај ти со Арсенал за глупости. :D
Тешка солза ми се срони што почнал да те нервира Баерн, плачат Кан и Брацо и се заливаат со пиво и колбаси да го ублажат овој удар на реномето на Баерн.
 
Член од
27 јуни 2020
Мислења
3.175
Поени од реакции
7.436
Истиов вајб го имав за Баерн, али откако го оставив Стелт блокнат на година дена, некако ми се вратија симпатиите према тимот.
Така им е на сите кои сакаат да го засакаат Ливерпул, сите те имаат на игнор ставено. Перманентно.
 
Член од
23 ноември 2011
Мислења
14.322
Поени од реакции
32.862
Остај ме бе во Мики Маус куп да се искурчам бем ти то, овде ако не каде, не гледаш сто години самотија не тепа
Ебати Мики Маусот, игравме со Лестер, Ливерпул и следно со Сити, после гарант Јунајтед не чека, некои тимови полесен пат имале за финале на ЛШ
 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
8.977
Поени од реакции
55.048
Како вистински другар, побратим и кум, би сакал да ти помогнам и да ти предложам теми во кои што би можел да пишуваш на таа тема а да не си офтопик:

1. Драга Кајгана
2. Серија А
3. Фудбалски Вести
4. Останати фудбалски лиги
5. UEFA Europa League
Од таму ќе почне поворката, сите сплотено како никогаш до сега ќе се упатиме кон новата тема за Лига Европа каде ќе биде поставено прашањето Милан со кој се падна у ЛЕ? :pipi:
 
Член од
29 јануари 2015
Мислења
7.278
Поени од реакции
20.260
Па нема втор пат во оваа тема, само еднаш можеш да испаднеш од овој куп. Следен пат ќе биде кога ќе испадне Челзи од Краснодар во ЛШ.
Нема во оваа, има во сите можни на подфорумов. Истиот шаблон, сменети имињата.

Само, во ред. Замислувам дека си оној лик пред кладилница што ги замара второодделенците со ,,абе, расте курето?" , ,,што слушам бе, на татко ти смок во гз му влегло". И некако имам разбирачка.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom