eRepublik

Статус
Затворена за нови мислења.
А

Ајсшутер

Гостин
Да не сака некој да му продадам Q3 жито компанија има внатре 90+ ку3 жито, поефтино ќе биде за кајганџиите :)
 

Овердрајв

Модератор
Член од
5 ноември 2005
Мислења
4.255
Поени од реакции
569
Знае некој дали ќе има некоја борба денес во која ќе учествува и Индонезија, или да киднам за САД?
Еве, Русите само што организираа офанзива против Американците.. најмалку 3 битки во кои можеш да се бориш од Индонезија :)

Ајсшутер напиша:
Да не сака некој да му продадам Q3 жито компанија има внатре 90+ ку3 жито, поефтино ќе биде за кајганџиите :)
Веќе имам, ама колку за информација.. која е твојата компанија?
 
А

Ајсшутер

Гостин
Веќе имам, ама колку за информација.. која е твојата компанија?
Еве ја Macedonia Grain моментално ја продавам за 85 злато инаку само компанијата вреди 90 + 2 лиценци каде што таксата за увоз е 1 процент и тие вредат 40 тоа е 130 а јас ја продавам за 85 може уште малку да намалам зошто итно ми требаат пари :))
 

toiise

Паско Кузман
Член од
17 декември 2007
Мислења
661
Поени од реакции
93
давам 2 профили 16 левел на почетници, па кој сака нека пише
 
Член од
26 јуни 2009
Мислења
562
Поени од реакции
10
Alen001 dali uste ti trebaat oruzja i ako na nekogo mu trebaat neka pise na erep
Prodavam 8xQ1 za eden gold i za dva gold 17xQ
 

Ivan Makedonski

Самопрогласен патриот
Член од
19 август 2009
Мислења
290
Поени од реакции
19
хахахахахахаха можел барем поинвентивен да биде во имињата хахахаххахаха:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:

Дечки напишав статија во мојот весник за гласањето за еМакедонија!
Дајте поддршка преку воте за да можат да ја видат Русите пошто ја преведов со гугл транслејт! И ако не ви е тешко линкот до статијата ставете го во шоут!
Фала Ви!

СЕ ЗА МАКЕДОНИЈА!
еве го линкот до статијата!

give your vote for eMacedonia!
http://www.erepublik.com/en/article/vote-for-emacedonia-http-erepublik-ws-suggest-country-macedonia-26-934337
 
С

Спенсер

Гостин
е шо сеа,се фалиш дека имаш 60 голд???:vozbud::pos2::pos2::pos2:

лелелел... како не го банирале...сепак рано е, 12 ехп, тоа е 2-3 дена играње... баш чекам да видам кога ке го фатат...ама можеби не ги игра од ист пц... може има лаптоп дома,и две мрежи фаќа...хахаха
 
П

Паган-др

Гостин
Дај барем некој нека му пише ПП пред да го банираат да го даде на некој голдот, фира да не оди. :uvo:
 
С

Спенсер

Гостин
Дај барем некој нека му пише ПП пред да го банираат да го даде на некој голдот, фира да не оди. :uvo:
ама види, ако ги игра од различен пц не е проблем... може има пц, и лаптоп дома...и на лаптопот фаќа 2-3 мрежи на рутер на кои им знае пасс... тука мислам дека ништо не му можат...
 
П

Паган-др

Гостин
ама види, ако ги игра од различен пц не е проблем... може има пц, и лаптоп дома...и на лаптопот фаќа 2-3 мрежи на рутер на кои им знае пасс... тука мислам дека ништо не му можат...
Ама повеќе од очигледно е со никовите.
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
ама види, ако ги игра од различен пц не е проблем... може има пц, и лаптоп дома...и на лаптопот фаќа 2-3 мрежи на рутер на кои им знае пасс... тука мислам дека ништо не му можат...

Доста бе нема врска јас со едниот сум веќе 18 ти левел а со другиот 19 ти и ме нема никој банирано а секој ден праќам пари ова она од едниот профил.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom