eRepublik

Статус
Затворена за нови мислења.
П

Паган-др

Гостин
Јас ти пратив 2, толку идр имав само за два. Утре кога ќе работам ќе ти пратам уште неколку.
Останатите, дајте барем 1 гифт. Донирајте. :)
 
Член од
14 јануари 2008
Мислења
4.251
Поени од реакции
909
Ти пратив и ја 2. Само толку ми дозволи, пишуваше нешто демек веќе си качил 10 велнес и не можам веќе да ти пратам :toe: Зашо е вака ????
 
А

Ајсшутер

Гостин
Ти пратив и ја 2. Само толку ми дозволи, пишуваше нешто демек веќе си качил 10 велнес и не можам веќе да ти пратам :toe: Зашо е вака ????
Зошто јас му пратив 4 гифта Q2 и толку може на ден, максимално 10 сила.
 
Член од
26 јуни 2009
Мислења
562
Поени од реакции
10
Jas imam Q5 gifta gi kupiv po greska ama ne mi se davaat za nisto ako davas nesto ako ke ti pratim barem 0.3 gold za eden gift za 1.1 gold ke ti dadem 4 Q5 gifta a da go kupis eden Q5 gift tie 0.7 gold ajde da se otarasim od giftoive vise
 
Член од
26 јуни 2009
Мислења
562
Поени од реакции
10

еве и слика да не мислите дека лазем

брат сакаш да ти ги пратим преку донате зошто преку офер гифт пишуе дека си добил 10 велнес за денеска
 
Член од
26 јуни 2009
Мислења
562
Поени од реакции
10
Може ли да ми кажеш дали ти стигнаа гифтоите цената се зголемува еден q5 гифт за 0,6 голд а за два голда добивате 4 q5 гифта цената ја сменив бидејци проберив дека на маркетот еден 5 гифт е 1.1 голд
 
А

Ајсшутер

Гостин
Може ли да ми кажеш дали ти стигнаа гифтоите цената се зголемува еден q5 гифт за 0,6 голд а за два голда добивате 4 q5 гифта цената ја сменив бидејци проберив дека на маркетот еден 5 гифт е 1.1 голд
Не е точно види ги цените тука на Q5 гифтовите.
http://erepublik.ws/prices/Gift/q5/All
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom