eRepublik

Статус
Затворена за нови мислења.
А

Ајсшутер

Гостин
5ка леб имам. Spankmaster ми е никот. Гласав за еМакедонија :smir:
Утре не работи и не тренирај почека со лебовиве да ти го качиме јас ти пратив тројка леб и пратив од организацијата за помош на новите играчи али готово нема сега веќе злато или пак пари, за неколку дена ќе собереме пак нешто злато и пак ќе почнеме со помагање на новите играчи.
 

Mainframe

Mr.Goodkat
Член од
14 јануари 2008
Мислења
336
Поени од реакции
30
Утре не работи и не тренирај почека со лебовиве да ти го качиме јас ти пратив тројка леб и пратив од организацијата за помош на новите играчи али готово нема сега веќе злато или пак пари, за неколку дена ќе собереме пак нешто злато и пак ќе почнеме со помагање на новите играчи.
Lvl 8 сум и запознаен сум со играта колку-толку така да не ме ставајте како приоритет. Работам во ку1 за да не ми паѓа wellness многу а сепак да зимам и некоја пара. Фала уште еднаш

Поканив еден другар. Никот му е Goxar. Донирајте кај него :)
 

Toneh

is a turtle
Член од
21 август 2005
Мислења
5.510
Поени од реакции
907
Lvl 8 сум и запознаен сум со играта колку-толку така да не ме ставајте како приоритет. Работам во ку1 за да не ми паѓа wellness многу а сепак да зимам и некоја пара. Фала уште еднаш
Можеш да примаш wellness денеска уште? Да не купам подароци за џабе.
 
П

Паган-др

Гостин
Тони мислам Јунтајтед Мацедониа е црешево од форум, не ме држи за збор. Не сум 100% сигурен.
 
А

Ајсшутер

Гостин
Congratulations, you have reached experience level 19.
фалафала:
Честитки, браво браво.
Инаку набрзо ќе имаме повеќе играчи кои имаат 10+ сила како што гледам, има многу да не објавувам листи тука.


Martin Davitkovski - 9.92
United Macedonia - 9.92
Toneh - 9.92

Сите исто сила :blabla:
 

Toneh

is a turtle
Член од
21 август 2005
Мислења
5.510
Поени од реакции
907
Додадете го PrankMaster, наш е, денеска почна со играње.
 
А

Ајсшутер

Гостин
Додадете го PrankMaster, наш е, денеска почна со играње.
Член на форумов е ? и веќе ме додаде он.

Јас сум зошто прашуваш?
Ти продаваше 8x q1 за еден злато ?
Стана поактивна темава и гледам бајги нови играчи има, ставајте во потпис околу играва со линк до темава и слично нека се собираат играчи.
 

Toneh

is a turtle
Член од
21 август 2005
Мислења
5.510
Поени од реакции
907
Јас сум зошто прашуваш?
Па прееска побара на заем 3 златници, доколку не грешам... Доколку сеуште ти требаат, кажи. Само сакав да се осигурам дека си на форумов, некако не им верувам на играчите што ги нема тука.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom