Erepublik - помогнете на еМакедонија

Член од
8 април 2008
Мислења
6.419
Поени од реакции
776
линкајте ми профилите тука .. и моментална локација
да ви пратат карти за у Мк ..
 

Ivan Makedonski

Самопрогласен патриот
Член од
19 август 2009
Мислења
290
Поени од реакции
19
По се изгледа има некој проблем со почнување на нов акаунт во Македонија, и неколку другари на истото ми се пожалија. Јас ќе напишам тикет до админите а не би било лошо и други тоа да го направите

Поздрав еМакедонци убаво е што ве гледам повторно назад :)
 
Член од
25 ноември 2009
Мислења
13
Поени од реакции
0
Ајде Македонци да се собереме повторно како во старите времиња :salut:
 

MacedonianSun

herE I gO agaiN!
Член од
13 декември 2008
Мислења
1.111
Поени од реакции
33
Пробав да се регистрирам, се ок...но не ми стигнува ништо на e-mail и кога пробувам да се логирам ми вика дека не постои таков user или грешка password. А пак кога ќе пробам да се пререгистрирам, пример во друга држава, ми вели дека веќе истиот e-mail е внесен во мрежата. Дали сум веќе регистриран или не? Што да се прави?
 
Член од
8 април 2008
Мислења
6.419
Поени од реакции
776
Пробав да се регистрирам, се ок...но не ми стигнува ништо на e-mail и кога пробувам да се логирам ми вика дека не постои таков user или грешка password. А пак кога ќе пробам да се пререгистрирам, пример во друга држава, ми вели дека веќе истиот e-mail е внесен во мрежата. Што да се прави?
не се регистрирај по неколку пати ..
почекај да ти стаса емаил ..
 

MacedonianSun

herE I gO agaiN!
Член од
13 декември 2008
Мислења
1.111
Поени од реакции
33
не се регистрирај по неколку пати ..
почекај да ти стаса емаил ..
Работата е што се регистрирав пред околу 30-40 мин. Па не ми се верува да е толку бавно или сепак е!?
 

MacedonianSun

herE I gO agaiN!
Член од
13 декември 2008
Мислења
1.111
Поени од реакции
33
Oops, something went wrong.
The server is apparently unavailable for the moment. We're doing everything we can to correct the problem. Please try again later.
 
Член од
8 април 2008
Мислења
6.419
Поени од реакции
776
Oops, something went wrong.
The server is apparently unavailable for the moment. We're doing everything we can to correct the problem. Please try again later.
регистрирај се за во Бугарија, Турција или Грција ...
па потоа ќе се префрлиш во МК ..
изгледа прави проблем за регистрирање за во МК директно .. затоа шо пред 3-4дена не додадоа ..

--- надополнето ---

Oops, something went wrong.
The server is apparently unavailable for the moment. We're doing everything we can to correct the problem. Please try again later.
регистрирај се за во Бугарија, Турција или Грција ...
па потоа ќе се префрлиш во МК ..
изгледа прави проблем за регистрирање за во МК директно .. затоа шо пред 3-4дена не додадоа ..
 

MacedonianSun

herE I gO agaiN!
Член од
13 декември 2008
Мислења
1.111
Поени од реакции
33
регистрирај се за во Бугарија, Турција или Грција ...
па потоа ќе се префрлиш во МК ..
изгледа прави проблем за регистрирање за во МК директно .. затоа шо пред 3-4дена не додадоа ..
Се регистрирав во Софија, Бугарија, под user Maced0n. Како да се префрлам сега, пробувам но ми вели : You don't have enough experience to change your residence now. You need to be at least level 7.
 
Член од
8 април 2008
Мислења
6.419
Поени од реакции
776
Се регистрирав во Софија, Бугарија, под user Maced0n. Како да се префрлам сега, пробувам но ми вели : You don't have enough experience to change your residence now. You need to be at least level 7.
брзо ќе качиш лвл ..
таман си .. шо да праиш има проблем ете со регистрација директно у МК ..
 
М

Мартин`

Гостин
Да како што ви кажаа погоре уште подобро регистрирајте се на почеток во околна соседска земја Бугарија или Србија да речеме и ќе ви пратиме К1 тикет и веднаш откако ќе ви биде потврдено државјанството откако ќе се преселите и аплицирате тука без гајле. Инаку ќе пратам тикет до админите да го проверат ова што ве зафркава барем ние регистрираните немаме никаков проблем.

Се регистрирав во Софија, Бугарија, под user Maced0n. Како да се префрлам сега, пробувам но ми вели : You don't have enough experience to change your residence now. You need to be at least level 7.
Брзо се крева левели така да за 1-2 дена имаш 7-ми левел ..
 
Член од
5 август 2007
Мислења
3.577
Поени од реакции
2.560
Се вратив и јас :) Ама гледам подсменета е играва. 20 лвл сум, во индонезија, давајте карта да си дојдам во родната ми Македонија :)
Aleksandar dee_jay сум...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom