Слајдер
Последна активност:
1 јуни 2011
Член од:
29 јули 2009
Мислења:
28
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
18

Ги следи 3

Следачи 1

Роденден:
февруари 5

Сподели преку:

Слајдер

verification failed

Последна активност:
1 јуни 2011
  1. PhantomerX
   PhantomerX
   Да оставаат... тоа ме нервираше едно време, од кај еден другар... ама потоа очигледно и јас го практикувам...
  2. PhantomerX
   PhantomerX
   Јас само 18 од струмица сум... чекај ме догодина ке дојдам кај вас на факултет.. у Гоце највероватно че бидам.... Ке учам машински и то... најс ту мит ју... Јас влатко се викам... тоа со точките навика ми е не ми замерувај хахаха
  3. PhantomerX
   PhantomerX
   знам .. ама менетака ми е филм... и шо ми можеш хахаха... Бај д веј од кај си колкав си? И шо дури сеа на кајгана... кај беше порано? !!!
  4. PhantomerX
   PhantomerX
   оукеј хД
  5. PhantomerX
   PhantomerX
   Фала за аддот... Поздрав! :)
  6. Alen_001
   Alen_001
   Дај мсн твое
  7. PhantomerX
   PhantomerX
   За твоите постови добар пример е ДОБРО-ЗЛО! а не Црно Бело...Ептен е очигледно! хехе
  8. Alen_001
   Alen_001
   Хехе, абе ме изнасмеа, не сум администратор!
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Роденден:
  февруари 5
  Нот авејбл, сори :)

  Свашта

  Потпис

  Да се тврди дека постојат нешта за кои ништо не знаеме, токму затоа што е во наша полза да не знаеме за нив, е наивност на Кант, последица од дополнителното дејство на одредени потреби, особено морално-метафизички. - Ниче :)