DotA 2

D

Deleted member 54216

Гостин
врие на европскиве сервери од глупи руси ... од 5 партии на 4 имам глуперда рус кој мид/фид/сука/нахуј/блјат цело време пцуe, врска нема од играње а фигурира со 3.3 к рејтинг .... играва станува неигрива !!!!
Па и зато незнам кој се бунеше преска јас ко реков дека компендиумов е срање ова година, то нечинит шо играва е free to play и имат секакви ретарди.Да се плаќаше тие шо се добри и стварно шо сакет да игрет ке ја играја, вака полно е ретарди кој си буфтет така forfun фидет и кур ги болит.Јас со 4.4к рејтинг имам уште примери кај шо се раѓанат на фонтана и трчат под кула да умрит и фидат намерно цела партија зш нешто не му било погодено.Да се плаќаше ке беше сосем друга приказна, ке немаше ретарди шо трошет време само на играна и фидет, сервериве ке беа поубај и ранкед системов сигурно немат да беше срање ко сега шо е имам 4.4к рејтинг а поубај партии се игрет на Find Match.
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
7.733
Поени од реакции
7.549
Па и зато незнам кој се бунеше преска јас ко реков дека компендиумов е срање ова година, то нечинит шо играва е free to play и имат секакви ретарди.Да се плаќаше тие шо се добри и стварно шо сакет да игрет ке ја играја, вака полно е ретарди кој си буфтет така forfun фидет и кур ги болит.Јас со 4.4к рејтинг имам уште примери кај шо се раѓанат на фонтана и трчат под кула да умрит и фидат намерно цела партија зш нешто не му било погодено.Да се плаќаше ке беше сосем друга приказна, ке немаше ретарди шо трошет време само на играна и фидет, сервериве ке беа поубај и ранкед системов сигурно немат да беше срање ко сега шо е имам 4.4к рејтинг а поубај партии се игрет на Find Match.
Ти очигледно не си играл ХоН.
 

Kocka

Manchild
Член од
1 август 2006
Мислења
3.531
Поени од реакции
2.752
Па и зато незнам кој се бунеше преска јас ко реков дека компендиумов е срање ова година, то нечинит шо играва е free to play и имат секакви ретарди.Да се плаќаше тие шо се добри и стварно шо сакет да игрет ке ја играја, вака полно е ретарди кој си буфтет така forfun фидет и кур ги болит.Јас со 4.4к рејтинг имам уште примери кај шо се раѓанат на фонтана и трчат под кула да умрит и фидат намерно цела партија зш нешто не му било погодено.Да се плаќаше ке беше сосем друга приказна, ке немаше ретарди шо трошет време само на играна и фидет, сервериве ке беа поубај и ранкед системов сигурно немат да беше срање ко сега шо е имам 4.4к рејтинг а поубај партии се игрет на Find Match.
zatoa ke si najdes use 4ca drugarcinja i ke si gazite...ako se plajka isto ke ima retardi nemoj da mislis deka site so platile imaat poim od zivotot..deca debili eden kup so mama i tato karticki..
 

Ceci0

Captain
Член од
20 јануари 2011
Мислења
334
Поени од реакции
208
Ја па незнам шо е проблемов со мечмејкингот изминативе 2 недели. Играм со другар и против мене нонстоп има стак. во 20 од 20 партии против 5 души играм...
 
Член од
25 јануари 2005
Мислења
5.274
Поени од реакции
4.156
Убав ќотек изедоја ДК од ЛДГ :)
Ќе праат и они проблеми на ТИ4 за високо котирање.
 
Член од
22 јуни 2010
Мислења
3.688
Поени од реакции
5.444
Како ги трејдаат 25 CP? Да не испаднам идиот со некоја нереална понуда. :D
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
7.733
Поени од реакции
7.549
Што и фали? :)
Плаќањето за ХоН не ја направи играта имуна на идиоти, кретени, инцести итн итн. Дури мислам дека баш затоа што се плаќаше примамуваше идиоти и плачковци.
ХоН бета беше д шит.
 
Член од
18 ноември 2011
Мислења
81
Поени од реакции
25
zosto ne mozam da se uklucam an garenata mi pisa toa auth in main server i zakove nemoz da wse ukluci???
 

Mad_Coko

blow me!
Член од
21 август 2010
Мислења
7.296
Поени од реакции
12.661
драпа мадиња дотава...:mad:
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
11.464
Поени од реакции
20.267
<1000 MMR ... еве тука ќе го најдете old_school_mk .... го игра sniper
 

Kajgana Shop

На врв Bottom